Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Od dziś zamówisz plan pojedynczej aplikacji w Creative Cloud dla zespołów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Zaprezentowany w 2003 roku Olympus E-1 był pierwszą lustrzanką należącą do systemu Cztery Trzecie – zaprojektowanego od podstaw w pełni cyfrowego standardu SLR?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Od dziś zamówisz plan pojedynczej aplikacji w Creative Cloud dla zespołów
Dodał: Alina Plata 01.08.2013
Firma Adobe ogłosiła nową ofertę, dzięki której możliwe jest kupno dostępu do jednej z aplikacji desktopowych takich jak: Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC lub wielu innych dostępnych w ramach oferty Creative Cloud dla zespołów.


Od dzisiaj Adobe będzie oferowało dwa plany zakupu pakietów Creative Cloud dla zespołów: pełen pakiet zawierający 14 aplikacji desktopowych wraz z możliwością zaawansowanej współpracy pomiędzy różnymi urządzeniami i prezentacją swoich prac lub plan pojedynczej aplikacji wraz z 20GB przestrzeni dyskowej w chmurze oraz możliwość zaprezentowania prac na Behance, wiodącej społeczności internetowej dla branży kreatywnej.
 
Obie oferty Creative Cloud dla zespołów (CCfT) pozwalają na znaczne uproszczenie zarządzania licencjami oraz wdrożeń dla działów IT, a portal Admin Console, umożliwia administratorowi proste dodawanie, śledzenie i przypisywanie stanowisk w organizacji – w ramach jednej umowy, w pełnym pakiecie lub z pojedynczą aplikacją.


Nowy plan pojedynczych aplikacji dostarcza wiele korzyści, jakimi również cieszą się użytkownicy korzystający pełnego członkostwa w Creative Cloud dla zespołów. Klienci otrzymają aktualizacje do swoich ulubionych aplikacji desktopowych CC, zaraz po ich wprowadzeniu. Dzięki dostępowi do 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, będą mogli przechowywać i udostępniać swoje prace, zarówno w zespole jak i poza organizacją. Projektanci będą mogli również dostosowywać swoje portfolio do publikacji online w Behance ProSite, aby otrzymywać komentarze i opinie od członków globalnej społeczności branży kreatywnej. Obecnie w Behance znajduje się ponad 1,6 miliona kreacji z całego świata.
 
Nowy plan pojedynczej aplikacji w ramach Creative Cloud dla zespołów jest dostępny w cenie 29,99 euro miesięcznie. Promocyjne ceny – 19,99 euro miesięcznie – dostępne są dla dotychczasowych klientów, którzy posiadają pakiet CS3 lub nowszy. Od dziś klienci mogą w sieci sklepów partnerów składać wstępne zamówienia na aplikacje, które będą dostępne od 15 sierpnia. Zarówno pełne pakiety jak i plany pojedynczych aplikacji są dostępne za pośrednictwem resellerów na całym świecie. Pełen pakiet jest również dostępny bezpośrednio na Adobe.com.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.adobe.com

Zobacz także:
Jasny obiektyw dla bezlusterkowców – Leica DG Nocticron 42.5mm
Panasonic Lumix DMC-GX7 z wizjerem EVF
Nowe battery packi Meike
Samyang 16mm w wersji filmowej
Rewolucja Sigmy – będzie serwis konwersji mocowań
Autographer – aparat, który sam wyzwala migawkę
Torba na kompakt i iPad
Lomography odtworzy obiektyw Petzvala dla lustrzanek analogowych i cyfrowych
Fotograf Białego Domu dołączył do Instagramu
Nikon uruchomił stronę NikonLife.eu
Ostatnia aktualizacja Fuji była uszkodzona
Poradnik Szerokiego Kadru: Wstęp do fotografii cyfrowej. Część 1

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.836s.