Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Aktualizacja Adobe Creative Cloud jest już dostępna


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Aktualizacja Adobe Creative Cloud jest już dostępna
Dodał: Alina Plata 18.06.2013
Aktualizacja zawiera nową generację desktopowych aplikacji ''CC'' i dostarcza dostęp do międzynarodowej społeczności oraz możliwości natychmiastowej publikacji na urządzenia mobilne.


Firma Adobe ogłosiła dzisiaj, że ogłoszona na konferencji Adobe MAX na początku maja aktualizacja Adobe Creative Cloud jest już dostępna. Pliki mogą być przechowywane i udostępniane przy pomocy Creative Cloud na urządzeniach pracujących pod kontrolą Mac OS X, Windows, iOS i Android, oraz za pośrednictwem serwisu Behance, wiodącej społeczności internetowej dla branży kreatywnej, która jest teraz zintegrowana z usługą Creative Cloud.


Dzięki dostępnym w Creative Cloud narzędziom do publikowania prac, tworzenia potężnych stron WWW, aplikacji mobilnych, publikacji na tablety, internetowych portfolio i innych treści dopasowanych do dowolnych urządzeń, praca ma być łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

Do najważniejszych funkcji aktualizacji należą:

Dostęp do Creative Cloud na pulpicie. Dzięki nowej desktopowej aplikacji Creative Cloud, cały twój kreatywny świat jest zsynchronizowany i zorganizowany za pośrednictwem pulpitu, strony WWW oraz aplikacji mobilnych. Możesz publikować swoje prace na Behance, śledzić komentarze oraz instalować i zarządzać aplikacjami i aktualizacjami oprogramowania. Kolejne funkcje do zarządzania plikami i pozwalające na desktopowy dostęp do fontów, zostaną dodane już wkrótce

Integracja z wiodącą światową społecznością kreatywną. Serwis Behance jest teraz w pełni zintegrowany z Creative Cloud. Dzięki temu użytkownicy będą mogli publikować swoje portfolio, przeglądać prace i profile innych członków społeczności, publikować postępy w pracy poprzez coraz większą liczbę aplikacji CC oraz sprawdzać informacje zwrotne na temat własnej twórczości od innych członków społeczności. Aktualnie z Behance korzysta ponad 1,4 miliona użytkowników.

Przechowywanie, współdzielenie i współpraca. Wszystkie pliki i inne zasoby będą automatycznie synchronizowane pomiędzy chmurą a aplikacjami desktopowymi i mobilnymi. Projektant może teraz zrobić zdjęcie używając iPada, rozpocząć edycję w Photoshop Touch, następnie za pośrednictwem chmury, używając Photoshop CC na komputerze Mac lub PC może dokończyć edycję zdjecia. Projektanci mogą udostępniać pliki do przegladania, ściagnięcia lub do przesyłania komentarzy. Indywidualni członkowie Creative Cloud otrzymują 20GB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Płynna publikacja. Użytkownicy Creative Cloud mają dostęp do usług umożliwiających publikowanie spersonalizowanych portfolio online za pośrednictwem Behance ProSite, cyfrowych magazynów na iPada, korzystając z Digital Publishing Suite (DPS) Single Edition oraz aplikacji mobilnych stworzonych przy pomocy PhoneGap. Adobe Typekit umożliwia dostęp do obszernej biblioteki klasycznych oraz nowatorskich fontów, które można wykorzystać na stronach WWW. Niebawem, wraz z aktualizacją Creative Cloud, użytkownicy będą mogli szybko wybrać ulubione fonty w stale powiększającej się bibliotece Adobe Typekit, zsynchronizować je ze swoim komputerem, by następnie móc z nich korzystać także w aplikacji desktopowej. Członkowie Creative Cloud w niedługim czasie będą mieli dostęp do ponad 700 fontów, możliwych do zainstalowania za pomocą jednego kliknięcia.

Najnowsza aktualizacja Creative Cloud zawiera nową generację 15 desktopowych aplikacji, w tym Adobe Photoshop CC, InDesign® CC, Illustrator® CC, Dreamweaver® CC, Premiere® Pro CC i wiele więcej. Adobe Creative Cloud oferuje ponad 30 narzędzi i usług, umożliwiających profesjonalne tworzenie i publikację treści drukowanych, webowych, mobilnych, wideo i fotografii.

Ogłoszona aktualizacja Creative Cloud jest już dostępna. Aktualni członkowie Creative Cloud otrzymają wszystkie nowe funkcje w ramach ich obowiązującego członkostwa, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Usługa Creative Cloud dla użytkowników indywidualnych jest dostępna w cenie 49,99€ miesięcznie, przy zakupie rocznego członkostwa. Promocyjne ceny dostępne są dla dotychczasowych klientów, którzy posiadają pakiet CS3 lub nowszy. Dodatkowo firma Adobe oferuje programy licencyjne dla instytucji edukacyjnych, zespołów, instytucji rządowych i klientów korporacyjnych, w ramach usługi Creative Cloud. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://creative.adobe.com/plans.
Strona producenta: www.adobe.com.

Zobacz także:
''Inwestuj w podróże, nie sprzęt'', czyli warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem
Sigma 18–35 mm f1.8 DC HSM – cena i dostepność
Nikkor: 80 milionów na 80-lecie
Lomography prezentuje lustrzankę Konstruktor
Bezlusterkowiec Pentax Q7
Uszczelniona lustrzanka Pentax K-50
Samsung Galaxy S4 zoom – smartfon z 10-krotnym zoomem optycznym
Bezlusterkowce Nikon 1 – aktualizacja firmware
Kamera sportowa Redleaf RD60 New
Lampy Fomei Digitalis z funkcją strobo
Nowa Leica X Vario
Szerokokątny Samsung 10mm f3.5 dla bezlusterkowców
BenQ LH500 – kieszonkowy aparat z 24x zoomem optycznym
Dwa nowe obiektywy od Samyang
Adobe Photoshop Lightroom 5 już dostępny

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.877s.