Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Kurs Tworzenia Fotokastów na WarsztatyFotograficzne.pl


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Victor Hasselblad swoją karierę rozpoczął praktyką w zakładach Zeissa?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Kurs Tworzenia Fotokastów na WarsztatyFotograficzne.pl
Dodał: Marcin Pawlak 23.11.2011
Serwis WarsztatyFotograficzne.pl zaprasza na Kurs Tworzenia Fotokastów, który poprowadzi laureat konkursów fotografii prasowej w tej dziedzinie.


Kurs Tworzenia Fotokastów, który odbędzie się w dniach 9–11.12.2011 r. skierowany jest do osób, które chcą nauczyć się samodzielnie tworzyć multimedialne prezentacje fotograficzne z podkładem muzycznym i animacją? Organizowane po raz pierwszy we Wrocławiu warsztaty prowadzi Tomasz Pulsakowski – laureat konkursów prasowych, nagradzany w kategorii Fotokast.
 
Przykład możliwości jakie oferuje fotokast można zobaczyć tutaj:Kurs Tworzenia Fotokastów (KFK) to piętnastogodzinny kurs, na którym uczestnicy nauczą się wykonywać prezentację multimedialną własnego dorobku fotograficznego. Podczas warsztatów omawiane są zagadnienia teoretyczne oraz realizowane zadania praktyczne. Zajęcia prowadzone są pod kątem urozmaicenia formy reportażowej o materiał filmowy (tworzenie autorskich fotokastów), a także wykorzystania ścieżek filmowych, animacji oraz utworów muzycznych do prezentacjach własnych zdjęć.


Podczas zajęć uczestnicy nabędą też praktyczne umiejętności posługiwania się aparatami typu DSLR (lustrzankami cyfrowymi umożliwiającymi rejestrowanie filmów w rozdzielczości full HD) do różnych celów, m.in. na potrzeby multimedialnego reportażu fotograficznego (fotokastu), filmowej prezentacji własnego dorobku fotograficznego, tworzenia rozbudowanych wirtualnych galerii itp.
 
Więcej na stronie: www.warsztatyfotograficzne.pl
 
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla fotoamatorów, studentów jak i zawodowych fotografów, którzy chcą podnieść kwalifikacje z dziedziny multimedialnych form przekazu. Zajęcia mają na celu przygotować uczestników do samodzielnej aktywności twórczej i działalności w szeroko pojętej dziedzinie kreacji multimedialnej.
 
Informacji o pozostałych kursach znajdują się na stronie organizatora w zakładce Terminarz: www.warsztatyfotograficzne.pl.
WarsztatyFotograficzne.pl to serwis, który od już od 5 lat prowadzi fotokursy dla fotoamatorów, warsztaty dla zawodowych fotografów oraz szkolenia dla firm. Duże doświadczenie firmy oraz opinie tysięcy uczestników kursów pozwoliły stworzyć optymalne programy szkoleniowe kursów. Absolwenci warsztatów od lat bez problemów dostają się na wybrane uczelnie, asystują znanym fotografom lub otwierają własne studio. Twórcą programów nauczania jest Robert Wyłupek – wykładowca oraz autor tekstów o fotografii (m.in. do magazynu CHIP FOTO-VIDEO digital oraz książki Radość fotografowania).

Więcej informacji: www.warsztatyfotograficzne.pl.

Zobacz także:
Nowe oprogramowanie dla bezlusterkowców Sony zapewni współpracę z adapterem LA-EA2
3 lata gwarancji w promocji na aparat Pentax Q
Nowe oprogramowanie dla obiektywów systemu Nikon 1
Darmowa aplikacja Nikon iP-PJ dla użytkowników urządzeń Apple
Sesja zdjęciowa na 10 Urodziny Pauzy
Recenzja: Nieznane twarze Marilyn Monroe
Panoramy w fotografii podróżniczej
Fotografia podróżnicza - porady na dobry początek
Neutralne filtry szare połówkowe w fotografii krajobrazowej
MAKRO – kilka porad na dobry i... tani początek
Rajd Dolnośląski - warsztaty fotograficzne w wydaniu Akademii Nikona

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.88s.