Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Fujitsu przedstawia nową linię skanerów: serię SP


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Film małoobrazkowy 36 x 24 mm ma wymiary identyczne z taśmą filmową 35 mm?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fujitsu przedstawia nową linię skanerów: serię SP
Dodał: Błażej Organisty 09.06.2015
Skanery z serii SP pomagają realizować ściśle określone zadania, jak np. skanowanie dokumentów do archiwum czy zastosowanie w kancelarii małej firmy. Wszystkie urządzenia z serii SP wyposażone są w sterownik PaperStream IP oraz oprogramowanie poprawiające jakość rejestrowanego obrazu.


Fujitsu zaprezentowało trzy nowe modele skanerów dokumentowych: SP-1120, 1125 i 1130. Firma poszerza tym samym swoje portfolio produktowe, na które składały się dotychczas urządzenia z serii fi oraz ScanSnap. Nowe skanery zaprojektowane zostały z myślą o firmach, które chcą zwiększyć wydajność swojej pracy. Są zatem w stanie rejestrować obraz z prędkością 20, 25 lub 30 stron na minutę (druk dwustronny A4 w kolorze, 200/300 dpi).

Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do skanowania z prędkością od 20 do 30 stron na minutęmówi Mike Nelson, Vice President, PFU (EMEA) Ltd., spółki zależnej Fujitsu. – Modele z nowej serii SP wychodzą naprzeciw temu zapotrzebowaniu i oferują rozwiązania wysokiej jakości, której klienci oczekują od skanerów dokumentowych Fujitsu. Nowe urządzenia pozwalają jednocześnie obniżyć koszty skanowania.

Fujitsu SP-1120


Oprogramowanie Fujitsu PaperStream IP automatycznie dostarcza optymalny plik ze zeskanowanym obrazem, by odciążyć użytkownika. Sterownik PaperStream IP, obsługujący standardy TWAIN i ISIS, automatycznie wykrywa rozmiar dokumentu, jego rodzaj (jednostronny/dwustronny) oraz ułożenie. Dostarcza ponadto wyjątkowo wyraźne obrazy, przyspieszając proces OCR (rozpoznawanie znaków), nawet przy skanowaniu znaków wodnych czy pogiętych lub zabrudzonych dokumentów. W pakiecie oprogramowania znajduje się także ABBYY FineReader Sprint, umożliwiający tworzenie plików z funkcją wyszukiwania, a także Presto! PageManager do zarządzania dokumentami i edytowania.

Na panelu umieszczono zaledwie dwa przyciski (rozpoczęcie/zakończenie skanowania, włączenie/wyłączenie skanera), dzięki czemu skanery są proste w obsłudze i eliminują ryzyko ludzkiego błędu. Każde z urządzeń wyposażono w specjalną rolkę, która oddziela od siebie strony, oraz czujnik ultradźwiękowy, zapobiegający błędom jednoczesnego pobrania kilku arkuszy. Prosta ścieżka przebiegu papieru umożliwia skanowanie laminowanych kart. Automatyczny podajnik dokumentów mieści 50 kartek.

Modele Fujitsu SP-1120/1125/1130 będą dostępne u partnerów handlowych Fujitsu od czerwca 2015.

Strona producenta: www.fujitsu.com

Zobacz także:
Podążaj za najnowszą kamerą Sony Action Cam 4K w podróży przez świat kolorów i… karteczek
Projektor Vivitek DH913 do pracy w domu i biurze
Panasonic umożliwia transmisję wideo w chmurze
Sony HXR-NX100 – niedroga, lekka kamera profesjonalna
Aplikacja dla Androida BenQ Calqulator
Promocja Canon. Dodatkowy pakiet do lustrzanki
Smartfon Iron Mana, czyli Samsung Galaxy S6
Nowe aplikacje dla Canon EOS
Można zamawiać kompaktowy aparat Sony HX90V
Aktualizacja oprogramowania aparatu Fujifilm X-T1
Udoskonalony aparat w nowym tablecie

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.811s.