Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Fotolia się zmienia


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Fotolia się zmienia
Dodał: Błażej Organisty 13.05.2015
Bank zdjęć Fotolia właśnie wystartował w nowej odsłonie, zmianie wizerunku uległ też blog Fotolia. Można już oglądać nową szatę graficzną i funkcjonalność oficjalnej witryny i bloga.


"Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić wprowadzenie nowej odsłony naszej strony internetowej, jak również naszego bloga w nowej szacie graficznej. Wprowadzone przez nas unowocześnienia są znaczącą zmianą dla naszych Klientów, jak również naszych Artystów." - Czytamy na blogu Fotolia.

Fotolia o sobie
"Fotolia to wiodący na świecie bank zdjęć oferujący błyskawiczny dostęp do ponad 39 milionów obrazów, wektorów, ilustracji i klipów wideo, dzięki czemu zawsze możesz odnaleźć ten właściwy, którego potrzebujesz. Dołącz do ponad 5 milionów osób na całym świecie, które już teraz wzbogacają swoja strony internetowe, broszury, raporty i prezentacje dostępnymi w przystępnych cenach obrazami, grafikami i klipami wideo na licencji royalty free."

Przeglądanie
Podgląd obrazów został znacząco udoskonalony. Miniatury na podglądzie są istotnie większe i lepszej jakości, co pozwala na łatwiejszą ocenę, czy obraz jest interesujący. Jeśli komuś nie spodoba się ta funkcja, może ją wyłączyć korzystając z opcji „Pokaż podgląd”.

Układ strony pozwala na łatwiejszą nawigację wśród przejrzystych funkcji i bardziej intuicyjnych opcji, co gwarantuje, że klient znajdzie idealne kreatywne zasoby do swoich projektów.

Osoby szukające inspiracji mogą teraz znaleźć ją bezpośrednio na stronie głównej Fotolia. Niektóre z najpopularniejszych kategorii są tam wyświetlone, co pozwala na obejrzenie różnych rodzajów obrazów powiązanych z danym tematem.

Wyszukiwanie
Wszystkie filtry wyszukiwania, które wcześniej znajdowały się po lewej stronie, znajdują się obecnie na górze powyżej obrazów i są zorganizowane przy pomocy rozwijalnych menu, co pozwala na łatwiejsze zorientowanie się, które filtry wykorzystać do zawężenia wyników wyszukiwania.

Więcej informacji: blog.fotolia.com
Oraz: www.fotolia.com

Zobacz także:
Rybie oko od Olympusa
Oto nowy Olympus, czyli powrót do klasyki
Wystawa Ralpha Gibsona w stolicy
Premierowe systemy projekcyjne Sony 4K
Epson zaprezentuje nowe urządzenia na targach Poligrafia 2015
Dziś wernisaż w Pałacu!
Nowy obiektyw od Canon
Kingston prezentuje kartę 128GB
W czerwcu nowy obiektyw Tokina
Warsztaty ArtBuzz w Krakowie
Ruszył konkurs Empiku
Fotofestiwal: Zdjęcia laureatów!
Pięć najbardziej fotogenicznych miejsc Polski według internautów!

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[22.09.2018]
Autor:
Monika Rogalska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.795s.