Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  FILM VIDEO FOTO


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

FILM VIDEO FOTO
Dodał: Błażej Organisty 27.12.2016
Targi FILM VIDEO FOTO ogłaszają otwarty nabór prac do "Strefy Sztuki", której motywem przewodnim roku 2017 będzie "Młoda Polska Fotografia". Termin nadsyłania prac upływa 15 lutego.


„Młoda Polska Fotografia” prezentuje wiele ważnych dziś artystycznie i społecznie kwestii. Jest zarazem lokalna i uniwersalna, ujawnia wrażliwość, zmysłowość, empatię, ale i ostrość widzenia artystów. Wybór prac pozwoli przyjrzeć się temu zjawisku z bliska – zobaczyć jak opisują siebie, swoje miejsce i swój czas poprzez odkrywanie ludzi i sytuacji, których nie dostrzegamy na co dzień. Podczas Targów FILM VIDEO FOTO będzie można oglądać różne warstwy świata odkrytego i zatrzymanego w fotograficznych kadrach młodych polskich artystów.

FILM VIDEO FOTO


"Strefa Sztuki" - "Młoda Polska Fotografia" to cykl spotkań z młodymi, polskimi fotografami, którzy reprezentują różne oblicza współczesnej fotografii. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z twórczością fotografów, którzy są znani głównie z blogosfery i zainspirować się najciekawszymi polskimi cyklami fotograficznymi. Formuła wydarzenia opiera się na wystawie zbiorowej, autorskim pokazie slajdów oraz rozmowie z publicznością.

Jak się zgłosić?
Spakowane prace należy wysyłać na adres mailowy w.wisniewska@targi.lodz.pl w formacie *.zip lub *.rar (jeśli pliki przekraczają 25 mb, należy wysłać link do WeTransfer). Przyjmuje się maksymalnie 10 plików w formacie *.jpg, 300 dpi, wysokość 20 cm.

Mail oraz archiwum (*.zip, *.rar) należy tytułować: STREFA SZTUKI 2017 - ImięNazwisko_zgłoszenie”

Oprócz materiału wizualnego w mailu powinien się znaleźć plik tekstowy z opisem pracy (cyklu fotograficznego) i krótkim bio autora (*.docx) oraz linkiem do portfolio. Termin nadsyłania prac: 05.12.2016 r. - 15.02.2017 r. Szczegóły dotyczące zakwalifikowanych artystów zostaną przekazane w odpowiedzi mejlowej do 1 marca 2017 r.

Więcej informacji: www.targi.lodz.pl

Zobacz także:
Sony World Photography Awards
Rowerami na krańce świata
Pokaz slajdów z Mongolii
Fotograf Warszawski
Świat w odcieniach szarości
Biennale Fotografii Zabytki
Czwartkowy wieczór w Lunie
Tomasz Stańko w obiektywie
Namaste Nepal
Czarny marsz i Prezydent
Piąta część Disconnect
Nie-Prywatność – wernisaż
Slajdy In Mundo
Polski katalog nagrodzony w Paryżu

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.701s.