Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson Expression Home – małe drukarki domowe


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 jest w chwili obecnej jedynym modelem aparatu łączącym w sobie mechanizmy mechanicznej stabilizacji matrycy, ochrony przed kurzem, Live View oraz obrotowego wyświetlacza LCD?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson Expression Home – małe drukarki domowe
Dodał: Katarzyna Stodolska 24.08.2012
Kompaktowe wielofunkcyjne urządzenia domowe Epson Expression Home wyposażone są łatwo konfigurowalny moduł Wi-Fi pozwalający na bezprzewodowy druk z każdego miejsca w domu.


Spełniając oczekiwania użytkowników, dotyczące lepszej jakości drukowanych dokumentów i zdjęć, firma Epson opracowała nową serię urządzeń Expression Home — kompaktowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, pozwalających drukować wysokiej jakości zdjęcia na błyszczącym fotograficznym papierze i wyraźne dokumenty. Drukarki atramentowe Epson Expression Home Small-in-One to najmniejsze urządzenia wielofunkcyjne w historii firmy Epson. Wszystkie modele korzystają z nowych wkładów atramentowych Claria Home i obsługują funkcję drukowania mobilnego.


Seria Small-in-One zawiera modele Expression Home XP-405, XP-402, XP-305, XP-302, XP-205, XP-202 i XP-102, oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Kompaktowe urządzenia pozwalają oszczędzać miejsce, pieniądze i czas. Korzystają z oddzielnych wkładów atramentowych dla każdego koloru i są wyposażone w wiele funkcji ułatwiających ich obsługę.
Drukarki korzystają z nowych czterokolorowych zestawów atramentów Claria Home firmy Epson, które jednocześnie oferują trwałość czarnego pigmentu i połysk atramentowych wydruków kolorowych opartych na barwnikach cyjan, magenta i żółtym. Ten wszechstronny zestaw umożliwia drukowanie wyraźnych dokumentów tekstowych oraz błyszczących zdjęć w jakości jak ze studia fotograficznego.


Dzięki charakterystycznym opakowaniom ze zdjęciami kwiatów: maku polnego (standardowa wielkość) i stokrotki (wielkość XL) użytkownik bez trudu rozpozna odpowiedni wkład atramentowy.
 
Modele z serii XP-4xx, XP-3xx, XP-2xx mają wbudowany moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodowe drukowanie z dowolnego miejsca w domu. Dzięki automatycznej konfiguracji
Wi-Fi urządzenia same znajdują odpowiednie parametry połaczenia i konfigurują się. Ponadto są zgodne z aplikacją Epson iPrint[1], która umożliwia bezprzewodowe drukowanie z tabletów, smartfonów i komputerów.


Urządzenia serii XP-4xx, XP-3xx i model XP-205 obsługują również drukowanie z dowolnej lokalizacji (na całym świecie) poprzez wysłanie zdjęcia lub dokumentu bezpośrednio na niepowtarzalny adres e-mail urządzenia. Ponadto umożliwiają korzystanie z usług Google Cloud Print i Apple AirPrint[2].
„Dzięki nowym zestawom atramentów Claria Home urządzenia z serii Expression Home pozwalają uzyskać doskonałe, błyszczące zdjęcia i wyraźne dokumenty tekstowe. Nie trzeba już wybierać między jakością zdjęć a wyraźną czernią dokumentów tekstowych. Nasze nowe atramenty doskonale spełniają oba te wymagania. Niezależnie od tego, czy drukujesz pracę domową czy zdjęcia z wakacji — urządzenia firmy Epson poradzą sobie z tymi wyzwaniami.” – Tomasz Chojecki , Dealer Account Manager w polskim oddziale Epson.

Dostępność: Urządzenia XP-4xx, XP-3xx, XP-2xx i XP-102 będą w Polsce dostępne od połowy września br.
Gwarancja: 12 miesiący.

Zobacz także:
Bezpłatne testy obiektywów Tamron
Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Fotografii
Okazja do fotografowania: Gala Parowozów
Okazja do fotografowania: IV Wyścig Szczurów, czyli garnitur, aktówka i …adidasy
Nikon COOLPIX S01 - elegancja w miniaturowej obudowie
Nikon COOLPIX S6400 - zdjęcia z klasą
SkyDrive - wirtualny dysk do przechowywanie zdjęć i plików
Dowód tożsamości - fotografie Jany Romanovej
Przykładowe zdjęcia wykonane obiektywem Lensbaby Edge 80 Optic
Nikon 1 J2 - nowość w rodzinie aparatów z wymiennymi obiektywami
Program Nikon PC-PJ Projector Software 1.0.1
Showboat - aplikacja do tworzenia albumów
Wystawa zdjęć wykonanych komórką - Bartek Filipiak
Targi FILM VIDEO FOTO - zapowiedź 16. edycji
Pokrowce i torby Astana – ochrona aparatu w dobrej cenie
Fujifilm FinePix F800EXR – 20-krotny zoomem z matrycą 16 MP
Panasonic LUMIX FZ62 – superzoom z krótkim czasem reakcji i nagrywania filmów Full HD
Canon EOS M – oficjalne przykładowe zdjęcia i filmy

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 3.247s.