Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  WA700 i W700 – nowe ramki cyfrowe Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszy nowoczesny obiektyw zmiennoogniskowy powstał już w 1948 roku, najstarsza zaś tego typu konstrukcja pochodzi z przełomu XIX i XX wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

WA700 i W700 – nowe ramki cyfrowe Sony
Dodał: Marcin Pawlak 16.11.2011
WA700 i W700 – pierwsze ramki cyfrowe Sony S-Frame przystosowane do współpracy z domową siecią Wi-Fi – umożliwiają pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli ani żonglowania kartami pamięci.


Informacja prasowa:
Obie 7-calowe ramki pozwalają z łatwością oglądać i prezentować najnowsze zdjęcia. Doskonale nadają się na prezent dla kogoś ze znajomych lub z rodziny.
 
Ramki S-Frame automatycznie wyświetlają zdjęcia załączone do maili z całego świata, dzięki czemu rodzice i dziadkowe mogą na przykład zobaczyć, jak dorastają najmłodsi członkowie rodziny. Nowe modele z łączem Wi-Fi pozwalają także oglądać zdjęcia i albumy zamieszczone ostatnio przez znajomych na ich kontach na Facebooku.
 
Przechowujesz na twardym dysku tysiące fotografii, których nigdy nie oglądasz? Ramka S-Frame może je bezprzewodowo pobierać z komputera i wyświetlać zawsze nowe zdjęcia zamiast dobrze znanych, wielokrotnie oglądanych obrazów.


Sony DPF-W700

Obie stylowo wyglądające ramki są wyposażone w nowy, wygodny w użyciu panel dotykowy, który pozwala na łatwe przeglądanie kolekcji zdjęć, zmienianie trybów pokazu slajdów i wybieranie ustawień pobierania zdjęć z komputera, maila lub serwisów społecznościowych.
 
Pojemna wewnętrzna pamięć 1GB umożliwia przechowanie nawet 4000 obrazów o rozdzielczości 0,78 megapiksela. Do ramki można ponadto podłączyć pamięć USB i wyświetlać zapisane na niej zdjęcia, a w przypadku modelu WA700 – również odtwarzać pliki z muzyką i ujęcia filmowe HD.

Sony DPF-WA700

Obie ramki pozwalają na wyświetlenie aktualnej pogody oraz prognozy dostarczanej przez serwis internetowy AccuWeather.
 
Model S-Frame WA700 różni się od W700 bogatszym zestawem funkcji. Dzięki radiu internetowemu vTuner umożliwia słuchanie mnóstwa stacji radiowych – również w czasie oglądania zdjęć. Pozwala ponadto na wyświetlane ujęć filmowych Full HD (AVCHD lub MPEG4) nagranych kamerą lub aparatem cyfrowym oraz na oglądanie pokazów slajdów przy akompaniamencie muzyki z wybranych plików MP3.
 
Oba modele są wyposażone w energooszczędny programator włączania / wyłączania. Umożliwia on zaprogramowanie automatycznego przełączenia nieużywanej ramki w tryb czuwania – na przykład na noc lub na czas wyjścia do pracy.
 
Nowe ramki cyfrowe Sony S-Frame trafią do sprzedaży w Polsce w grudniu 2011 r. (WA700, tylko w Sony Store w CH Arkadia w Warszawie i w sieci sklepów Sony Centre) i w styczniu 2012 r. (W700).

Strona producenta: www.sony.pl

Zobacz także:
Ricoh CX6 – hiperzoom po liftingu
Zwycięzcy konkursu ''Street photo - każdy ma swoją historię''
Nowy firmware dla obiektywów Panasonic Lumix G X Vario PZ 14-42mm oraz 45-175mm
Apple Digital Camera RAW 3.9
Warsztaty fotografii przyrodniczej w Puszczy Białowieskiej
Ilford Galerie Limited Edition Pack
Turcja Zachodnia – na styku Europy i Azji
Recenzja: Nieznane twarze Marilyn Monroe
Panoramy w fotografii podróżniczej
Fotografia podróżnicza - porady na dobry początek
Neutralne filtry szare połówkowe w fotografii krajobrazowej
MAKRO – kilka porad na dobry i... tani początek
Rajd Dolnośląski - warsztaty fotograficzne w wydaniu Akademii Nikona

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.075s.