Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  SanDisk wprowadza nowe pamięci USB – najszybsze, najcieńsze i najbardziej pojemne


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą lustrzanką z samopowrotnym lustrem był wyprodukowany w roku 1947 na Węgrzech aparat Duflex?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

SanDisk wprowadza nowe pamięci USB – najszybsze, najcieńsze i najbardziej pojemne
Dodał: Przemysław Imieliński 20.06.2012
SanDisk wprowadza do swojej oferty nowe napędy flash USB, wśród których znajdują się najszybsze, najcieńsze i najbardziej pojemne produkty tego segmentu. Nowe pamięci umożliwiają użytkownikom swobodne przenoszenie całych bibliotek cyfrowych oraz szybkie przesyłanie plików, a przy tym cechują się stylowym i unikalnym wzornictwem.


"Oferujemy napędy, które są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników, zarówno oczekujących bardzo dużej szybkości przesyłania, jak i wymagających możliwie największej ilości miejsca na zapis danych, czy też nieprzeciętnego wzornictwa" – powiedział Janusz Klaka – National Account Manager w firmie SanDisk. "SanDisk od zawsze był pionierem w dziedzinie pamięci USB, również obecnie oferujemy pełną, jedną z najszerszych w branży gamę produktów – o różnych pojemnościach, cechujących się niezawodnością – czyli jedną z właściwości najbardziej oczekiwanych przez naszych użytkowników".

Napęd flash SanDisk Extreme USB
SanDisk Extreme USB z obsługą USB 3.0 umożliwia przechowywanie i udostępnianie dużych plików oraz przesyłanie ich z szybkością nawet 10 razy większą niż dotąd – sięgającą 190 MB/s. Jak wynika z danych NPD In-Stat, dostawy urządzeń obsługujących USB 3.0 wzrosną z 70 mln w 2011 r. do 1 mld w 2014 r. Nowy napęd SanDisk Extreme USB zapewnia wydajność wymaganą przez nową generację urządzeń komputerowych. Pamięć radykalnie skraca czas oczekiwania na transfer pliku, a w przypadku mniejszych ilości danych jest on praktycznie natychmiastowy; plik 3 GB jest przesyłany w czasie 20 sekund, a plik 40 GB w czasie 4 minut. Jednocześnie, na produkt udzielana jest bezterminowa gwarancja. Napęd flash SanDisk Extreme USB jest dostępny już teraz w wersjach od 16 GB do 64 GB, w sugerowanych cenach detaliczny od 122 PLN do 370 PLN.

Napęd flash SanDisk Cruzer Glide USB


Napęd flash Cruzer Glide USB
Cruzer Glide USB o pojemności 128 GB to najbardziej pojemny napęd firmy SanDisk. Zapewnia on niezawodne i bezpieczne przechowywanie oraz przenoszenie zdjęć, nagrań wideo, muzyki i innych plików. Produkt ten jest szczególnie polecany użytkownikom bardzo cienkich notebooków, w których pamięć masowa jest często ograniczona do 128 GB. W takiej konfiguracji Cruzer Glide USB zapewnia zwiększenie pojemności pamięci, a równocześnie umożliwia wygodne przenoszenie plików. Na napęd ten udzielana jest gwarancja na okres dwóch lat. Cruzer Glide USB jest dostępny w wersjach od 4 GB do 64 GB (wersja 128 GB będzie dostępna w III kwartale 2012 roku), w sugerowanych cenach detalicznych od 30 PLN do 263 PLN.

Napęd flash SanDisk Cruzer Facet USB


Napęd flash Cruzer Facet USB
Cruzer Facet USB to wytrzymały napęd flash w obudowie ze stali nierdzewnej, zaprojektowany w żywych kolorach, z teksturą przypominającą szlif kryształów. Tak twarda ochrona danych z pewnością zapewni im bezpieczeństwo w czasie przenoszenia w inne miejsce. Nowa pamięć USB będzie szczególnie atrakcyjna dla użytkowników zwracających dużą uwagę na wzornictwo. Łączy w sobie funkcjonalność przechowywania plików cyfrowych z indywidualnym, modnym stylem. Napęd flash Cruzer Facet USB jest dostępny w wersjach od 8 GB do 32 GB, w sugerowanych cenach detalicznych od 38 PLN do 127 PLN.

Napęd flash SanDisk Cruzer Pop USB


Napęd flash Cruzer Pop USB
Cruzer Pop USB to najcieńszy z napędów firmy SanDisk. Został zaprojektowany z myślą o młodych użytkownikach, którzy poszukują wyjątkowego wzornictwa odzwierciedlającego ich unikatową osobowość. Napęd cechuje się zabawnym wzornictwem o bogatej kolorystyce i ciekawych deseniach oraz wyjątkową konstrukcją, która otwiera się z wyraźnym, nietypowym dźwiękiem, a po zamknięciu ukrywa i chroni złącze, kiedy nie jest używane. Nośnik jest dostępny w wersjach od 8 GB do 32 GB, w sugerowanych cenach detalicznych od 27 PLN do 127 PLN.

Oprogramowanie SanDisk SecureAccess
Praktycznie wszystkie napędy USB firmy SanDisk, w tym wszystkie modele z nowej oferty, udostępniają funkcje bezpiecznego szyfrowania plików i ochrony hasłem. Oprogramowanie SanDisk SecureAccess zapewnia szyfrowanie plików w standardzie AES z kluczem 128-bitowym oraz ochronę plików prywatnych poprzez hasło, z jednoczesną możliwością pozostawienia reszty plików dostępnych do współużytkowania. W celu zwiększenia stopnia ochrony i wygody, oprogramowanie udostępnia 2 GB miejsca online na bezpieczne przechowywanie plików, np. kopii zapasowych, z dostępem przez dowolną przeglądarkę internetową.
 
Ponadto SanDisk udostępnia do pobrania oprogramowanie Cloud Catcher, które umożliwia bezproblemowe tworzenie kopii zapasowych i organizowanie na napędzie USB firmy SanDisk danych pochodzących z serwisów społecznościowych i innych ulubionych serwisów online.

Strona producenta: www.sandisk.com

Zobacz także:
GOODRAM Picollo – małe, piękne a przy tym funkcjonalne!
Ultraszybkie karty Toshiba Exceria dostępne w Polsce
Integral - nowa marka pamięci fotograficznych
Wiem, co kupuję: karty pamięci

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.351s.