Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Rusza wiosenna promocja Nikon Cashback


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Rusza wiosenna promocja Nikon Cashback
Dodał: Błażej Organisty 04.04.2016
Nikon Polska rozpoczyna kolejną promocję Cashback. Akcja będzie trwała od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. i obejmie obiektywy Nikkor, lustrzanki oraz aparaty kompaktowe Coolpix. Tym razem za wybrane produkty entuzjaści fotografii mogą otrzymać zwrot w wysokości nawet do 850 złotych.


Promocja Nikon Cashback dostępna jest dla wszystkich. Aby z niej skorzystać należy zakupić jeden z produktów promocyjnych, prawidłowo wypełnić i podpisać kupon dostępny w opakowaniach lub na stronie www.nikon.pl oraz wysłać go na adres organizatora: Walk Promotion Sp. z o.o., ul. Dzielna 60, 01-029 Warszawa, z dopiskiem „Nikon Cashback”. Do kuponu należy dołączyć kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup, potwierdzenie złożenia zamówienia w przypadku zakupów przez internet oraz kopię wypełnionej, oryginalnej karty gwarancyjnej Nikon dołączonej do zakupionego produktu. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci udziału w promocji online poprzez prawidłowe wypełnienie kuponu promocyjnego na stronie www.nikon.pl oraz dołączenie skanów bądź zdjęć wymaganych dokumentów. Na jeden nabyty produkt uczestnik może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie.

W zależności od zakupionego produktu marki Nikon, klienci w ramach akcji otrzymają zwrot kosztu zakupu - od 50 zł brutto przy zakupie aparatu Coolpix L340 do 850 zł brutto przy zakupie obiektywów serii FX: AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED, AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G, AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G, AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G, AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR, AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8 ED, AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8 ED, AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8 VR, AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8 ED VR II oraz obiektywów AF-S Zoom-NIKKOR 12-24mm f/4G IF-ED i AF-S Zoom-NIKKOR 17-55mm f/2.8G IF-ED serii DX. W promocji bierze udział ograniczona liczba sklepów, których lista znajduje się w regulaminie na stronie: www.nikon.pl. Dostępny jest tam również pełen wykaz produktów objętych promocją.

Regulamin konkursu: www.nikon.pl.

Zobacz także:
Promocja Canon
Nowe lornetki Nikon
Wodoszczelne lornetki Nikon
Nowe modele aparatów Nikon COOLPIX ze SnapBridge
Zbliża się premiera Nikona D500
Świat w kadrze dzieci i młodzieży, czyli nowy kurs Akademii Nikona
Dwa nowe obiektywy Nikon DX
Nowa łączność SnapBridge w aparatach Nikon
Nikon przedstawia lampę błyskową SB-5000
Premiera flagowego Nikona D5
Promocja Nikon

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.691s.