Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Promocja EIZO


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Promocja EIZO
Dodał: Błażej Organisty 17.03.2016
Do końca maja klienci EIZO będą mogli wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej. Przy zakupie monitora z serii ColorEdge będą mogli skorzystać z usługi zdalnej kalibracji za darmo.


W ciągu najbliższych trzech miesięcy każdy klient, który zakupi od autoryzowanego Partnera EIZO Polska monitor z serii ColorEdge, będzie miał prawo skorzystać z nieodpłatnej usługi wstępnej kalibracji monitora.

Kalibracja przeprowadzana będzie zdalnie z pomocą autoryzowanego specjalisty przy wykorzystaniu programu TeamViewer. Należy wejść na stronę eizo.pl i dokonać rejestracji poprzez elektroniczny formularz. W formularzu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak model, numer seryjny monitora, system operacyjny, z którego korzysta klient oraz tzw. „target”, czyli cel kalibracji. Parametry kalibracji zmieniają się w zależności od wybranego zastosowania, np. do: foto, druku czy internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu serwisant będzie w posiadaniu wszelkich niezbędnych informacji i będzie mógł bez zwłoki przystąpić do kalibracji.

CS 2420


Żeby skorzystać z usługi klient musi posiadać kalibrator. Osoby, które go nie posiadają mogą kupić gotowy zestaw, w skład którego wchodzi monitor EIZO z serii CX lub CS oraz kalibrator Datacolor Spyder5EXPRESS. Takie zestawy dostępne są u autoryzowanych resellerów EIZO. Niektóre firmy oferują również usługę wypożyczenia urządzenia kalibrującego. Oczywiście problem ten nie dotyczy posiadaczy monitorów z najwyższej linii ColorEdge CG, które mają wbudowane kalibratory.

Po wypełnieniu formularza na stronie i zainstalowaniu aplikacji TeamViewer należy poczekać na kontakt specjalisty. Po umówieniu dogodnego terminu kalibracji przeprowadzi on użytkownika krok po kroku po całym procesie kalibracji. Procedura opisana jest klarownie na stronie EIZO, można tam również znaleźć szczegółowe informacje na temat promocji oraz formularz zgłoszeniowy.

Jak informuje dystrybutor, usługa darmowej kalibracji będzie dostępna dla urządzeń zakupionych w polskim kanale sprzedaży. Użytkownicy będą mogli skorzystać z niej w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu monitora. Osoby, które nie zdecydują się na zdalną kalibrację mogą zobaczyć filmy instruktażowe dostępne na stronie kalibracjajestprosta.pl

Więcej informacji: www.eizo.pl

Zobacz także:
Premiera monitora Philips
Canon EOS 1300D już w sklepach
Premiera lornetek Praktica
Przechowuj zdjęcia na nowym dysku Intenso
Monitory biurowe AOC z serii 75
Drukarka do wielkoformatowych zdjęć
Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge
Olympus OM-D w wersji retro
Przejście Moniki Cichosz - wernisaż
Nowości EIZO dla fotografów
Nowy monitor AOC
Philips zaprezentuje nowe monitory na ISE 2016
Nowy monitor AOC
Zakrzywiony monitor oraz inne nowości od AOC na CES 2016

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.763s.