Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Premiera DJet


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 potrafi sterować bezprzewodowo aż dziewięcioma lampami błyskowymi jednocześnie?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera DJet
Dodał: Błażej Organisty 21.06.2016
System DJet zawiera nowe drukarki atramentowe pozwalające na tworzenie wysokiej jakości dwustronnych wydruków próbnych rozmiaru B1, broszur oraz materiałów wystawowych.


Firma Epson zaprezentowała 44-calowe systemy do druku dwustronnego DJet składające się z dwóch drukarek Epson SureColor SC-T7200. Premierowa prezentacja odbyła się na targach drupa, odbywających się w dniach 31 maja – 10 czerwca 2016 r. (Hala 5, stanowisko A01).

System DJet został stworzony przez szwajcarską firmę Digital Information i obsługuje także nowe, 10-kolorowe drukarki Epson SureColor SC-P10000, co pozwala na jego dostosowanie do potrzeb użytkownika. System zaprojektowano z myślą o błyskawicznej produkcji dwustronnych próbnych wydruków impozycyjnych w formatach B2 i B1. DJet pozwala też na niedrogą produkcję krótkich serii materiałów wystawowych, ulotek i broszur.

DJet


W systemie DJet zastosowano dwie drukarki Epson SC-T odwrócone względem siebie w taki sposób, aby każda drukowała po jednej stronie rozwijającej się rolki papieru. W celu zagwarantowania niezawodności i prostoty obsługi urządzenie zaprojektowano minimalizując liczbę ruchomych elementów. Wyposażono je także w pętlę buforującą papier między dwoma drukarkami. Specjalnie zaprojektowane oprogramowanie do sterowania systemem uzupełnia drukowane materiały o kody identyfikacyjne i pozycjonujące. Są one sczytywane przez kamery wideo i przetwarzane przez oprogramowanie sterujące, w celu potwierdzenia poprawnego ułożenie niewidocznej strony zadrukowywanej powierzchni. System w czasie rzeczywistym stale kontroluje położenie papieru, zapewniając wysoką precyzję druku dwustronnego.

Gotowe wydruki można pociąć i złożyć, tworząc gotowe, poprawnie ułożone książki i broszury, bądź użyć ich jako dwustronnych materiałów wystawowych. Oprogramowanie sterujące DJet obsługuje zarówno własne, jak i standardowe formaty plików bitmapowych, a także formaty plików Epson zgodne z najlepszymi systemami przygotowywania do druku oraz modułami RIP. Procesy produkcji impozycyjnych wydruków dwustronnych oraz produkcji broszur zostaną zaprezentowane na targach drupa.

Strona producenta: www.epson.pl

Zobacz także:
Nowe statywy MeFoto
Nowe produkty Brinno do fotografii poklatkowej
Nowy nośnik do przechowywania zdjęć
Premiera monitora Philips
Epson zdobywa nagrodę
Sony World Photography Awards 2017
Vivitek H1060
Nowe produkty Transcend
Przechowuj zdjęcia na nowym dysku Samsung
Nowe gwarancje na obiektywy Samyang
hdbook, fotoksiążka od Canon
Nowy panel dotykowy od BenQ
Promocja Canon: stare na nowe
Nowa karta Transcend
Premiera EVO Plus
Nowa lampa od Bron Electronik
Canon Cashback
Nowy monitor od AOC

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.86s.