Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.
Czy wiesz, że ...
Popularnych ogniw litowo-jonowych nie wolno przechowywać rozładowanych?
Nowy firmware (1.1) dla obiektywów Olympus ZUIKO DIGITAL 9-18 mm f/4-5.6 ED.
Dodał: Marcin Pawlak
12.03.2009
Aktualizacja oprogramowania dla obiektywu Olympusa poprawia funkcjonowanie autofokusa.
Aktualizacja oprogramowania wewnętrznego dla szerokokątnych zoomów Olympusa poprawia funkcjonowanie autofokusa w "określonych warunkach". Jakie są owe warunki, tego już producent nie zdradza, niemniej skorzystanie z owej aktualizacji zapewne nie zaszkodzi.
Posiadacze lustrzanek systemu 4/3 wyprodukowanych przez Olympusa mogą dokonać aktualizacji korzystając z aplikacji Olympus Master bądź Olympus Studio, natomiast właściciele aparatów wytwarzanych przez Panasonica powinni zastosować się do instrukcji zamieszczonych na tej stronie.
Na majówkę, na majówkę! Z aparatem na wędrówkę! Czekamy na Wasze zdjęcia pełne kolorów i apetytu na życie, barw i malowniczych pejzaży, w których wiosenna kolorystyka odgrywa główną rolę.