Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe drukarki od Epson


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze lustrzanki cyfrowe Nikona, opracowane we współpracy z firmą Fujifilm (E2/E2s/E2N/E2Ns/E3), pozbawione były efektu pozornego wydłużenia ogniskowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe drukarki od Epson
Dodał: Błażej Organisty 10.03.2016
Podczas targów FESPA Digital w Amsterdamie (8-11 marca 2016) odbędzie się europejska premiera czterech nowych drukarek wielkoformatowych Epson SureColor do tworzenia wysokiej jakości wydruków na szerokiej gamie podłoży. .


Prezentacja na FESPA jest europejskim debiutem czterech 64-calowych urządzeń, miesiąc po ich światowej premierze. Są to: 10-kolorowa SureColor SC-S80600, szybka, wyposażona w dwa zestawy CMYK SureColor SC-S60600, 4-kolorowa SureColor SC-S40600 oraz superszybka SureColor SC-P20000 oparta na atramentach wodnych. Premierowe drukarki wyposażono w wiele nowych funkcji, które pozwalają dostawcom profesjonalnych usług druku (PSP) uzyskać doskonałą jakość, wydajność produkcji oraz optymalne zużycie atramentu.

Epson SureColor SC-P20000


Nowe SureColor SC-S i nowatorska formuła zestawu atramentów UltraChrome GS3 daje firmom wybór drukarek obsługujących od czterech do dziesięciu kolorów (w tym białego i metalicznego). Zapewniają różnorodne tryby jakości odpowiednie do druku m.in. podświetlanych paneli, materiałów POS, folii do oklejania samochodów, tapet i zdjęć na płótnie, z szybkością do 95,3 m2/godz., przy pojedynczym przebiegu.

Epson SureColor SC-S40600


Oprócz sporej obniżki cen atramentów, dostawcy usług druku, dzięki ulepszeniu właściwości chemicznych, cieszyć się mogą znaczącym zmniejszeniem zużycia nowego zestawu atramentów GS3. Rezultatem tego jest wyraźnie zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania urządzeń w porównaniu z innymi drukarkami dostępnymi na rynku.

Epson SureColor SC-S60600


Nowa drukarka SureColor SC-P20000 wykorzystując 10-kolorowy zestaw atramentów wodnych Epson UltraChrome zapewnia najwyższą jakość przy prędkości druku sięgającej 17,5 m2/godz. Jest idealna do produkcji wielkoformatowych materiałów POS w wysokiej jakości, szyldów wewnętrznych i zewnętrznych, grafiki wystawowej i marketingowej, a także obrazów promocyjnych i fotografii. Urządzenie wyposażone jest w zamontowaną na stałe głowicę drukującą PrecisionCore MicroTFP do tworzenia niesamowitych rezultatów w rozdzielczości do 2400 x 1200 dpi z zachowaniem najwyższych prędkości drukowania.

Epson SureColor SC-S80600


W strefie dedykowanej tekstyliom, Epson zaprezentuje najnowsze drukarki termosublimacyjne SureColor SC-F7200 oraz SC-F6200. Oba urządzenia są przeznaczone do produkcji wysokiej jakości druku na tkaninach, takich jak miękkie flagi, ubrania, stroje sportowe czy wyposażenie domu, zapewniając elastyczność niezbędną do sublimacji na różnorodnych podłożach, w tym twardych i 3D.

Strona producenta: www.epson.pl

Zobacz także:
Monitory biurowe AOC z serii 75
Wodoszczelne lornetki Nikon
Drukarka do wielkoformatowych zdjęć
Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge
Testy obiektywów Tamron
Olympus OM-D w wersji retro
Promocja Canon
Premiera obiektywu Panasonic
Szkolenia z druku fotograficznego
Nowa seria drukarek Epson
Nowa drukarka Canon
Trzy nowe drukarki od Canona
Najlepsze zdjęcia KFT

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.626s.