Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Konkurs Photo Prestige – oczaruj nas swoim spojrzeniem


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Konkurs Photo Prestige – oczaruj nas swoim spojrzeniem
Dodał: Marcin Pawlak 11.03.2011
K-Consult, dystrybutor produktów marki Sigma, organizuje konkurs fotograficzny To co bawi, zaskakuje, urzeka, doprowadza do łez skierowany do osób, które lubią bawić się fotografią, chcą pokazać światu swój punkt widzenia i zaciekawić swoim spojrzeniem.


Konkurs Photo Prestige został podzielony na cztery kategorie. W każdej z nich uczestnik może przesłać maksymalnie sześć zdjęć. Zachęcamy do spróbowania swoich sił wszystkich miłośników fotografii. Może to właśnie Twoje zdjęcie wpadnie członkom Jury „w oko” i zdobędzie główną nagrodę. Walcz i próbuj swoich sił. Do wygrania cenne nagrody! Na zdjęcia czekamy do 10 kwietnia br.
 
Kategorie konkursu Photo Prestige o tematyce To co bawi, zaskakuje, urzeka, doprowadza do łez kierowane są do osób, które lubią bawić się fotografią, chcą pokazać światu swój punkt widzenia i zaciekawić swoim spojrzeniem. Uczestnikiem konkursu może być każdy! Zarówno osoba stawiająca w tej dziedzinie pierwsze kroki, fotomaniak, pasjonat fotografii jak również profesjonalista. Uczestnicy mają możliwość spróbowania sił we wszystkich czterech kategoriach i przesłania maksymalnie sześciu zdjęć, o rozmiarze nie przekraczającym 2MB. Proponowane kategorie to: Kadr z życia codziennego, Przyroda w obiektywie, Sportowa rywalizacja, W centrum wydarzeń. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik zobowiązany jest do poprawnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie www.konkurs.sigma-foto.pl, zaakceptowania regulaminu konkursu oraz przesłania wypełnionego formularza i zdjęć zgodnie z instrukcją, zawartą na stronie.
 
Nagrodą główną w każdej z czterech kategorii, przyznawaną przez Jury, jest – bon o wartości 2 tysięcy złotych do wykorzystania na produkty firmy K-Consult. Internauci również mogą głosować na najlepsze ich zdaniem zdjęcie, którego to autor otrzyma nagrodę w postaci zestawu ProChoice, składającego się z akcesoriów fotograficznych o wartości 1000zł. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej do 12 kwietnia b.r. Uroczyste rozdanie nagród będzie miało miejsce na uroczystej gali Photo Prestige, zorganizowanej 15 kwietnia b.r. w Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Uroczysta gala towarzyszyć będzie zaskakującemu i niespotykanemu do tej pory eventowi filmowo-fotograficznemu, organizowanemu przez firmę K-Consult.

KATEGORIE KONKURSOWE

KADR Z ŻYCIA CODZIENNEGO (słowa pomocnicze: portret, ludzie, emocje)
Zapis codzienności życia, emocji, otoczenia, przemijania. Kategoria ukazująca ludzi w ich naturalnym środowisku i sytuacjach.

PRZYRODA W OBIEKTYWIE (słowa pomocnicze: krajobrazy, pejzaże, zwierzęta, makrofotografia, rośliny)
Twórczy obraz rysujący Polskę, jej najpiękniejsze miejsca, faunę oraz florę, przedstawione w sposób subiektywny, nastrojowy, abstrakcyjny, impresjonistyczny, realny. Przecież każdy widzi piękno inaczej.

SPORTOWA RYWALIZACJA (słowa pomocnicze: sport, motoryzacja, ludzie)
Zaciekła rywalizacja przeciwników, smak wygranej i groteska porażki, pasja i oddanie, ostry trening, pot, emocje temu towarzyszące – wszystko razem nadaje wielki sens dla wielu, a dla fotografa – nieograniczone możliwości.

W CENTRUM WYDARZEŃ (słowa pomocnicze: ludzie, polityka, koncerty, wystawy)
Tyle się dookoła dzieje, że nie sposób wszystkiego uwiecznić. A jednak warto podzielić się z innymi zdjęciem, które zatrzymało w kadrze ludzi bawiących się, walczących w jakiejś sprawie, integrujących ze sobą lub manifestujących przeciwko sobie.

Strona konkursu: www.konkurs.sigma-foto.pl

Zobacz także:
Konkurs "Śląska Fotografia Prasowa 2010" rozstrzygnięty!
Galeria zdjęć wykonanych obiektywem Lensbaby Sweet 35
Nowe głowice błyskowe Litos od Broncolora
Broncolor – nowe generatory Senso A2 i Senso A4
Lark Free2Go 7.0 – filmy i zdjęcia w podróży i w plenerze
Lifecam Studio – dla marzących o karierze telewizyjnej
Miniaturowy panel LED od Hamy
11 marca rusza krakowski Festiwal Podróżników
"Nagroda złotej spinki" dla założyciela firmy Sigmy
Życie w lasach – konkurs fotograficzny firmy Bayer

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.803s.