Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Konkurs Photo Prestige – oczaruj nas swoim spojrzeniem


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 jest w chwili obecnej jedynym modelem aparatu łączącym w sobie mechanizmy mechanicznej stabilizacji matrycy, ochrony przed kurzem, Live View oraz obrotowego wyświetlacza LCD?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Konkurs Photo Prestige – oczaruj nas swoim spojrzeniem
Dodał: Marcin Pawlak 11.03.2011
K-Consult, dystrybutor produktów marki Sigma, organizuje konkurs fotograficzny To co bawi, zaskakuje, urzeka, doprowadza do łez skierowany do osób, które lubią bawić się fotografią, chcą pokazać światu swój punkt widzenia i zaciekawić swoim spojrzeniem.


Konkurs Photo Prestige został podzielony na cztery kategorie. W każdej z nich uczestnik może przesłać maksymalnie sześć zdjęć. Zachęcamy do spróbowania swoich sił wszystkich miłośników fotografii. Może to właśnie Twoje zdjęcie wpadnie członkom Jury „w oko” i zdobędzie główną nagrodę. Walcz i próbuj swoich sił. Do wygrania cenne nagrody! Na zdjęcia czekamy do 10 kwietnia br.
 
Kategorie konkursu Photo Prestige o tematyce To co bawi, zaskakuje, urzeka, doprowadza do łez kierowane są do osób, które lubią bawić się fotografią, chcą pokazać światu swój punkt widzenia i zaciekawić swoim spojrzeniem. Uczestnikiem konkursu może być każdy! Zarówno osoba stawiająca w tej dziedzinie pierwsze kroki, fotomaniak, pasjonat fotografii jak również profesjonalista. Uczestnicy mają możliwość spróbowania sił we wszystkich czterech kategoriach i przesłania maksymalnie sześciu zdjęć, o rozmiarze nie przekraczającym 2MB. Proponowane kategorie to: Kadr z życia codziennego, Przyroda w obiektywie, Sportowa rywalizacja, W centrum wydarzeń. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik zobowiązany jest do poprawnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na stronie www.konkurs.sigma-foto.pl, zaakceptowania regulaminu konkursu oraz przesłania wypełnionego formularza i zdjęć zgodnie z instrukcją, zawartą na stronie.
 
Nagrodą główną w każdej z czterech kategorii, przyznawaną przez Jury, jest – bon o wartości 2 tysięcy złotych do wykorzystania na produkty firmy K-Consult. Internauci również mogą głosować na najlepsze ich zdaniem zdjęcie, którego to autor otrzyma nagrodę w postaci zestawu ProChoice, składającego się z akcesoriów fotograficznych o wartości 1000zł. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej do 12 kwietnia b.r. Uroczyste rozdanie nagród będzie miało miejsce na uroczystej gali Photo Prestige, zorganizowanej 15 kwietnia b.r. w Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Uroczysta gala towarzyszyć będzie zaskakującemu i niespotykanemu do tej pory eventowi filmowo-fotograficznemu, organizowanemu przez firmę K-Consult.

KATEGORIE KONKURSOWE

KADR Z ŻYCIA CODZIENNEGO (słowa pomocnicze: portret, ludzie, emocje)
Zapis codzienności życia, emocji, otoczenia, przemijania. Kategoria ukazująca ludzi w ich naturalnym środowisku i sytuacjach.

PRZYRODA W OBIEKTYWIE (słowa pomocnicze: krajobrazy, pejzaże, zwierzęta, makrofotografia, rośliny)
Twórczy obraz rysujący Polskę, jej najpiękniejsze miejsca, faunę oraz florę, przedstawione w sposób subiektywny, nastrojowy, abstrakcyjny, impresjonistyczny, realny. Przecież każdy widzi piękno inaczej.

SPORTOWA RYWALIZACJA (słowa pomocnicze: sport, motoryzacja, ludzie)
Zaciekła rywalizacja przeciwników, smak wygranej i groteska porażki, pasja i oddanie, ostry trening, pot, emocje temu towarzyszące – wszystko razem nadaje wielki sens dla wielu, a dla fotografa – nieograniczone możliwości.

W CENTRUM WYDARZEŃ (słowa pomocnicze: ludzie, polityka, koncerty, wystawy)
Tyle się dookoła dzieje, że nie sposób wszystkiego uwiecznić. A jednak warto podzielić się z innymi zdjęciem, które zatrzymało w kadrze ludzi bawiących się, walczących w jakiejś sprawie, integrujących ze sobą lub manifestujących przeciwko sobie.

Strona konkursu: www.konkurs.sigma-foto.pl

Zobacz także:
Konkurs "Śląska Fotografia Prasowa 2010" rozstrzygnięty!
Galeria zdjęć wykonanych obiektywem Lensbaby Sweet 35
Nowe głowice błyskowe Litos od Broncolora
Broncolor – nowe generatory Senso A2 i Senso A4
Lark Free2Go 7.0 – filmy i zdjęcia w podróży i w plenerze
Lifecam Studio – dla marzących o karierze telewizyjnej
Miniaturowy panel LED od Hamy
11 marca rusza krakowski Festiwal Podróżników
"Nagroda złotej spinki" dla założyciela firmy Sigmy
Życie w lasach – konkurs fotograficzny firmy Bayer

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.618s.