Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Z aparatem w podróży


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Z aparatem w podróży]
Przez cały lipiec czekaliśmy na Wasze najciekawsze zdjęcia z podróży. Chcieliśmy, abyście pokazali, że podróż to fantastyczna przygoda również z fotografią. A efekt tych fotograficznych zmagań to blisko 2000 nadesłanych zdjęć.
 
Jury wybrało trzy zwycięskie prace, których laureaci otrzymają cenne nagrody, ufundowane przez F8 Photo Travel, organizatora niezapomnianych wypraw fotograficznych.
 
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

Miejsce I
NAGRODA: Do wyboru plecak fotograficzny Vertex 200 AW marki Lowepro o wartości 650 zł lub voucher o wartości 750 zł na wyprawę/warsztaty organizowane przez F8 Photo Travel


Tytuł: dziewczynka z wężem, Autor: Anna Klinkosz

Miejsce II
NAGRODA: Do wyboru mała torba National Geographic 2343 o wartości 169 zł lub voucher o wartości 500 zł na wyprawę/warsztaty organizowane przez F8 Photo Travel


Tytuł: Skok z metką na głowie, Autor: Ala Urbanowicz

Miejsce III
NAGRODA: Do wyboru zestaw książek fotograficznych ''Siła Fleszy. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o lampach błyskowych Canona'', autor: Syl Arena, Wydawnictwo Galaktyka, ''Światło w fotografii: Magia i nauka'', autorzy: Hunter Fil, Biver Steven, Fuqua Paul, Wydawnictwo Galaktyka - o łącznej wartości 130 zł lub voucher o wartości 350 zł na wyprawę/warsztaty organizowane przez F8 Photo Travel


Tytuł: Exotic Fruits, Autor: Wojciech Bajer

Miejsce IV
NAGRODA: nagroda niespodzianka


Tytuł: iii iiiii, Autor: Crocus

Miejsce V
NAGRODA: nagroda niespodzianka


Tytuł: Londyn, Autor: inaczej Freya

Miejsce VI
NAGRODA: nagroda niespodzianka


Tytuł: brak, Autor: Sarkastro

Galeria wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs: www.fotografuj.pl
Zwycięzcy dotychczasowych konkursów: www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.057s.