Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Spod przymkniętych powiek


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą cyfrową lustrzanką, która umożliwiała swobodny podgląd fotografowanej sceny w każdych warunkach był Olympus E-330?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Spod przymkniętych powiek]
Nie jest łatwo wykonać fotografię oddającą nastrój chwili czy też klimat miejsca albo nasze odczucia. To sztuka wymagająca z jednej strony wrażliwości i pomysłowości, a z drugiej zastosowania o odpowiedniej techniki wykonania zdjęcia
i umiejętności jego świadomego przetworzenia. Niektóre z Waszych obrazów przestawiały oniryczne sceny jak z marzeń sennych, a inne było fotomontażami ukazującymi nieistniejące światy. Wszystkie prace były oryginalne, a często także świeże i odkrywcze. Jury miało więc nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców, jednak ostatecznie postanowiło nagrodzić trzech fotografów, których prace i nazwiska zamieszczamy poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce
NAGRODY: ładowarka Newell Smart C4, ramię teleskopowe Superbee GEP300, podróżny adapter sieciowy Superbee, słuchawki z mikrofonem Superbbe

Zgadnij kto, fot. Dawid Galiński


II miejsce
NAGRODY: ładowarka Newell Dual LCD NP-FW50, ramię teleskopowe Superbee GEP110, podróżny adapter sieciowy Superbee, słuchawki z mikrofonem Superbbe

Bałtyckie klimaty, fot. Konrad Uznański


III miejsce
NAGRODA: akumulator Newell NP-FW50, podróżny adapter sieciowy Superbee, słuchawki z mikrofonem Superbbe

Bez tytułu, fot. JagodaGaleria konkursu ''Spod przymkniętych powiek'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.035s.