Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Najlepsze z najlepszych


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Mimo zastosowania mniejszego przetwornika obrazu, wizjer Olympusa E-3 dorównuje jasnością i wielkością konkurencyjnym aparatom półprofesjonalnym z matrycami APS-C.
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Najlepsze z najlepszych]
Wasze szuflady i foldery na dyskach okazały się skrywać mnóstwo niezwykłych fotografii. Często za "najlepsze z najlepszych" zaczynamy uważać te zdjęcia, które nabrały dla nas siły wyrazu dopiero po upływie jakiegoś czasu, musieliśmy do nich dojrzeć lub dostrzec coś, co wcześniej przyćmione zostało przez inne "oczywiście" najlepsze fotografie. Warto zatem co jakiś przejrzeć swoje archiwum fotografii, by znaleźć w nim fotografie wcześniej nie zauważone, a które oglądane na chłodno i bez emocji nabierają nowego znaczenia i urody. Takie właśnie były nadesłane przez Was na konkurs prace. Były interesują w sposób nieoczywisty i takie też właśnie ujęcia wyróżniło nasze jury. Nagrodzone zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

I miejsce
NAGRODA: książki wydawnictwa Helion: Blisko, coraz bliżej. Od fotografii zbliżeniowej do mikrofotografii; Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. 200 ujęć Scotta Kelby'ego; Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby'ego

Tytuł: Aberdeen, Autor: Arkteia


II miejsce
NAGRODA: książki wydawnictwa Helion: Blisko, coraz bliżej. Od fotografii zbliżeniowej do mikrofotografii; Fotograf w podróży

Tytuł: Poranny dymek, Autor: Karol Grabski


III miejsce
NAGRODA: książka wydawnictwa Helion: Blisko, coraz bliżej. Od fotografii zbliżeniowej do mikrofotografii

Tytuł: Dziecięcy zachwyt sztuką, Autor: Dorota Kiwak


Galeria konkursu ''Najlepsze z najlepszych'': www.fotografuj.pl
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.044s.