Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Cała Polska kocha piłkę!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Cała Polska kocha piłkę!]
Przez cały czerwiec nadsyłaliście prace na nasz czerwcowy konkurs nawiązujący tematyką do piłki, sportowych emocji i oczywiście Mistrzostw Euro 2012. W swoich pracach udowadnialiście, że cała Polska aktywnie kibicowała piłkarzom wszystkich drużyn, a sport i piłkarska pasja są ciekawym tematem do pomysłowych, a też często zabawnych fotografii. Spośród tych, którzy odważyli się zmierzyć z tematem, jury wyłoniło 3 finalistów, którzy otrzymają cenne nagrody od Regionalnego Ośrodka Edukacji, właściciela sieci Szkół Artystycznych zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Słuchacze ROE mają możliwość poznawania tajników branży artystycznej "od kuchni" na takich kierunkach jak m.in.: Realizacja dźwięku, Fotografia, Aktorstwo, Charakteryzacja, Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej.

I miejsce
NAGRODA: Nauka w Szkołach Artystycznych ROE na kierunku Fotografia w wybranym mieście (Wrocław, Poznań, Warszawa) o wartości 4800 zł.


Tytuł: Błotna reprezentacja 1, Autor: Marcin

II miejsce
NAGRODA: Kamera cyfrowa BenQ DVS 21 o wartości 450 zł


Tytuł: Bosonoga przyszłość piłki, Autor: Paula

III miejsce
NAGRODA: Książki "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Trzy odsłony Scotta Kelby'ego. Tom I, II, III", o wartości 80 zł.


Tytuł: piłkoszał, Autor: frytkowski

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

Galeria wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs: www.fotografuj.pl
Zwycięzcy dotychczasowych konkursów: www.fotografuj.pl.
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.017s.