Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Konkursy  >  Cała Polska kocha piłkę!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
[Cała Polska kocha piłkę!]
Przez cały czerwiec nadsyłaliście prace na nasz czerwcowy konkurs nawiązujący tematyką do piłki, sportowych emocji i oczywiście Mistrzostw Euro 2012. W swoich pracach udowadnialiście, że cała Polska aktywnie kibicowała piłkarzom wszystkich drużyn, a sport i piłkarska pasja są ciekawym tematem do pomysłowych, a też często zabawnych fotografii. Spośród tych, którzy odważyli się zmierzyć z tematem, jury wyłoniło 3 finalistów, którzy otrzymają cenne nagrody od Regionalnego Ośrodka Edukacji, właściciela sieci Szkół Artystycznych zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Słuchacze ROE mają możliwość poznawania tajników branży artystycznej "od kuchni" na takich kierunkach jak m.in.: Realizacja dźwięku, Fotografia, Aktorstwo, Charakteryzacja, Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej.

I miejsce
NAGRODA: Nauka w Szkołach Artystycznych ROE na kierunku Fotografia w wybranym mieście (Wrocław, Poznań, Warszawa) o wartości 4800 zł.


Tytuł: Błotna reprezentacja 1, Autor: Marcin

II miejsce
NAGRODA: Kamera cyfrowa BenQ DVS 21 o wartości 450 zł


Tytuł: Bosonoga przyszłość piłki, Autor: Paula

III miejsce
NAGRODA: Książki "Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Trzy odsłony Scotta Kelby'ego. Tom I, II, III", o wartości 80 zł.


Tytuł: piłkoszał, Autor: frytkowski

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w bieżącym i kolejnych organizowanych przez nas konkursach. Wszystkie nadesłane zdjęcia można nadal oglądać w naszej galerii konkursowej: www.fotografuj.pl. Pamiętajcie, że wciąż można je także komentować, dzięki czemu ich autorzy będą mogli zyskać cenne uwagi i poprawiać swój warsztat.

Galeria wszystkich zdjęć nadesłanych na konkurs: www.fotografuj.pl
Zwycięzcy dotychczasowych konkursów: www.fotografuj.pl.
Konkurs  Konkurs
Bliscy i nieznajomi w obiektywie

Czasami udany portret potrafi powiedzieć niemal wszystko o charakterze, osobowości lub emocjach bohatera zdjęcia. Spróbujcie pokazać w ten sposób zarówno bliskich, jak i nieznajomych wykorzystując najrozmaitsze techniki fotograficzne.
Bliscy i nieznajomi w obiektywie
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[20.03.2018]
Autor:
Marta Majcher
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.016s.