Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Warsztaty Profi Post Photo


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Popularnych ogniw litowo-jonowych nie wolno przechowywać rozładowanych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Warsztaty Profi Post Photo
Dodał: Błażej Organisty 17.11.2015
Na początku grudnia w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty post-produkcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć –Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House ofRetouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i wielu modowych kolekcji. Liczba miejsc ograniczona.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Profi Post Photo to cykl warsztatów post-produkcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy dzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanychi prestiżowych zleceń.

Grudniowe spotkania będą dotyczyły wykorzystania CaptureOne 8, montaży, a jeden ze szkoleniowych dni zostanie poświęcony na całościowe omówienie procesu post-produkcji fotograficznej.

Angelina Jolie, fot. Jason Bell House of Retouching


Umiejętność biegłego posługiwania się C1 8 jest niezwykle istotna w pracy fotografów, post-producentów fotografii, grafików komputerowych oraz innych specjalistów zajmujących się negatywami cyfrowymi. Warsztaty dotyczące obróbki plików RAW przy użyciu Capture One 8 produkcji Phase One obejmują zarówno omówienie paneli i funkcji C1 8, właściwych praktyk pracy przy wywoływaniu plików, jak i ćwiczenia wykorzystania możliwości programu w celu przyśpieszenia pracy oraz uzyskania optymalnych efektów.

Benedict Cumberbatch, House of Retouching


Montaże to z kolei jedno z najbardziej skomplikowanych zadań, jakie czeka każdego postproducenta. Celem warsztatów jest pokazanie technik używanych w studiu House of Retouching do składania wielu zdjęć w jeden fotorealistyczny obraz, z uwzględnieniem zasad kompozycji, oświetlenia, temperatury barwowej, głębi ostrości, zafarbów kolorystycznych, struktury obrazu, szumów, kontrastowości i wszystkiego tego, co niezbędne, żeby pozostać w zgodzie z zasadami fotografii.

Helena Bonham Carter, fot. Jason Bell House of Retouching
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.125s.