Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Warsztaty Profi Post Photo


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Warsztaty Profi Post Photo
Dodał: Błażej Organisty 17.11.2015
Na początku grudnia w krakowskim studio House of Retouching odbędą się warsztaty post-produkcji fotograficznej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy cenionych na świecie specjalistów obróbki zdjęć –Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza. House ofRetouching jest odpowiedzialne za finalny wygląd zdjęć brytyjskiej rodziny królewskiej, sesji gwiazd i wielu modowych kolekcji. Liczba miejsc ograniczona.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Profi Post Photo to cykl warsztatów post-produkcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy dzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanychi prestiżowych zleceń.

Grudniowe spotkania będą dotyczyły wykorzystania CaptureOne 8, montaży, a jeden ze szkoleniowych dni zostanie poświęcony na całościowe omówienie procesu post-produkcji fotograficznej.

Angelina Jolie, fot. Jason Bell House of Retouching


Umiejętność biegłego posługiwania się C1 8 jest niezwykle istotna w pracy fotografów, post-producentów fotografii, grafików komputerowych oraz innych specjalistów zajmujących się negatywami cyfrowymi. Warsztaty dotyczące obróbki plików RAW przy użyciu Capture One 8 produkcji Phase One obejmują zarówno omówienie paneli i funkcji C1 8, właściwych praktyk pracy przy wywoływaniu plików, jak i ćwiczenia wykorzystania możliwości programu w celu przyśpieszenia pracy oraz uzyskania optymalnych efektów.

Benedict Cumberbatch, House of Retouching


Montaże to z kolei jedno z najbardziej skomplikowanych zadań, jakie czeka każdego postproducenta. Celem warsztatów jest pokazanie technik używanych w studiu House of Retouching do składania wielu zdjęć w jeden fotorealistyczny obraz, z uwzględnieniem zasad kompozycji, oświetlenia, temperatury barwowej, głębi ostrości, zafarbów kolorystycznych, struktury obrazu, szumów, kontrastowości i wszystkiego tego, co niezbędne, żeby pozostać w zgodzie z zasadami fotografii.

Helena Bonham Carter, fot. Jason Bell House of Retouching
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.104s.