Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  W drodze: Clearing Spaces V


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

W drodze: Clearing Spaces V
Dodał: Błażej Organisty 28.09.2015
W przeciągu trzech miesięcy PLUG IN: PROJECT ROOM będzie ‘W drodze’, nawiązując bezpośredni dialog ze wschodzącymi artystami z Ameryki Północnej. Rozmowy będą skoncentrowane na pracach wideo, które artyści zrealizowali w ostatnich latach. Wywiady będą również rodzajem wglądu w życie twórców, w ich perspektywy artystyczne, proces twórczy i inspiracje. Zarówno praca wideo, jak i wywiady będą pokazywane w TRAFO PLUG IN: PROJECT ROOM w czasie rzeczywistym, w którym będą przeprowadzane.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Prace artystów będą odtwarzane w pętli do końca trwania projektu, umożliwiając widzom śledzenie jego spontanicznego procesu. Przeprowadzający wywiady odwiedzi wiele miast w całej Ameryce Północnej włączając Nowy York, Chicago, San Diego, Detroit, Toronto i Montreal. Projekt PLUG IN: PROJECT ROOM ‘W drodze’ inicjują The Broadbent Sisters, artystki pochodzące z Toronto, przedstawiając swoją najnowszą pracę ‘Clearing Spaces V’ (‘Oczyszczając Przestrzenie V’).

Clearing Spaces V, kadr z filmu


Film krótkometrażowy The Broadbent Sisters, ‘Clearing Spaces V’, reinterpretuje starożytny sumeryjski mit Inanny, bogini Nieba i Ziemi i jej tajemnicze zejście do Podziemnego Świata.

Clearing Spaces V, kadr z filmu


Anna zostaje zesłana jako ofiara na pustynię na siedem dni bez jedzenia i wody. Zdeterminowana by przeżyć, znajduje pociechę w podziemnym spa; miejscu rytuałów z listą nietypowych zabiegów. W wyniku ich działania dochodzą do głosu mroczne, ukryte moce, a Anna mierzy się z utratą złudzeń, co prowadzi do zaskakującej transformacji.

Clearing Spaces V, kadr z filmu
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.177s.