Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Uwolnij zdjęcia z telefonu!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aparat Olympus E-3 wyposażony jest w 11-polowy autofokus, który w momencie premiery był najczulszym tego typu układem zastosowanym w tej klasie lustrzanek cyfrowych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Uwolnij zdjęcia z telefonu!
Dodał: Maciej Janik 10.09.2014
Na spacerze, w restauracji, podczas rodzinnych spotkań czy w podróży - dzięki smatfonom wyposażonym w nowoczesne aparaty fotografujemy bez ograniczeń. Zdjęcia przeglądane na ekranie telefonu nie oddają jednak w pełni emocji towarzyszących uwiecznionym sytuacjom. Teraz, z łatwością, wywołasz zdjęcia wprost ze swojego telefonu aby podziwiać je w najwyższej jakości w dowolnie wybranym formacie.


Nowoczesne telefony, wyposażane przez producentów w aparaty o coraz lepszych parametrach, zrewolucjonizowały fotografię. Fotografia mobilna to jeden z najsilniejszych trendów ostatnich lat, który rośnie w siłę zarówno wśród profesjonalistów, jak i fotoamatorów. pokazują badania rynku amerykańskiego prowadzone przez Suite 48 Analytics aż 83% posiadaczy smartfonów wykorzystuje do robienia zdjęć wbudowany aparat, w tym dla ponad większości jest to jedyne urządzenie wykorzystywane do fotografowania. Dzięki smartfonom możemy robić zdjęcia w każdej sytuacji, praktycznie bez ograniczeń – od zwykłego spaceru i wizyty w restauracji, poprzez rodzinne uroczystości, na dalekich podróżach kończąc. Galeria telefonu nie jest jednak najlepszym miejscem na przechowywanie wspomnień – jeśli nasz smartfon ulegnie zniszczeniu, zgubi się, czy zostanie ukradziony, wraz z nim przepadną także wszystkie zdjęcia. Na szczęście, możesz je ocalić, wywołując je wprost ze swojego telefonu!


Empik Foto
Aplikacja na smartfony Empik Foto jest mobilnym rozszerzeniem najpopularniejszego polskiego serwisu oferującego usługi fotograficzne. Pozwala ona na bezpośrednie wywoływanie zdjęć z telefonów, bez potrzeby przegrywania ich na komputer. Dzięki aplikacji możesz wywoływać nie tylko zdjęcia zrobione w danym momencie lub przechowywane w telefonie, ale także fotografie z Twoich kont w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Flickr. Wersja mobilna empikfoto.pl jest niezwykle intuicyjna i łatwa w obsłudze. Pozwala ona na kadrowanie zdjęć, a następnie wywoływanie ich w postaci odbitek, fotopuzzli lub fotoplakatów. Gotowe zamówienie można odebrać bez dodatkowych kosztów w jednym z ponad 200 salonów Empik w całej Polsce, opłacając je na miejscu. Dodatkowo, przez cały wrzesień odbitki 10x15 Premium w aplikacji mobilnej zamówić można w promocyjnej cenie – jedynie 23zł za 50 sztuk.


Aplikacja mobilna powstała z okazji 10. urodzin serwisu empikfoto.pl i jest obecnie dostępna na systemy operacyjne: Android i iOS. W dalszej fazie rozwoju powstanie również wersja dedykowana smartfonom z systemem Windows Phone. Szczegółowe informacje na temat aplikacji dostępne są tutaj: www.empikfoto.pl.

Zobacz także:
Plener fotograficzny w Sandomierzu - Warsztaty
Nowy Samyang 12mm 1:2.8 ED AS NCS Fish-eye
Najnowszy obiektyw Otus od firmy Zeiss kontynuuje pasmo sukcesów firmy
Mobilny skaner ScanSnap iX100 – wyższy poziom produktywności i wydajności w biznesie
Canon wprowadza nowe oprogramowanie
Uwolnij pomysł! – rusza VI edycja Akademii Orange

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.503s.