Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Trzy aparaty Sony uhonorowane prestiżową nagrodą EISA


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Trzy aparaty Sony uhonorowane prestiżową nagrodą EISA
Dodał: Stanisław Kuras 16.08.2012
EISA, największa organizacja wydawców multimediów w Europie, uhonorowała trzy modele aparatów Sony - lustrzankę, aparat kompaktowy i aparat dla podróżujących.


SLT-A57: europejska lustrzanka 2012-2013
Aparat SLT-A57 zaimponuje zarówno początkującym użytkownikom, jak i bardziej zaawansowanym fotografom. Urządzenie łączy nowoczesne rozwiązania, ergonomię i wysoką jakość wykończenia z przystępną ceną. Dzięki technologii półprzezroczystego lustra (Translucent Mirror Technology) umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych w imponującym tempie 12 klatek na sekundę, przy nieprzerwanie działającej automatyce ostrości. W rezultacie aparat ten znakomicie nadaje się do fotografowania szybkich akcji, nawet w dużym zbliżeniu. Problemem nie są nawet poruszające się obiekty, ponieważ zastosowane w modelu SLT-A57 rozwiązania gwarantują efektywne śledzenie ruchu.

Funkcja automatycznego komponowania portretów wykrywa twarze w kadrze, dzięki czemu umożliwia uzyskanie profesjonalnych, optymalnie skadrowanych zdjęć portretowych.

Cyber-shot DSC-RX100: europejski zaawansowany aparat kompaktowy 2012-2013
Aparat kompaktowy DSC-RX100 imponuje szczegółowością i nadzwyczajną jakością rejestrowanego obrazu. Dzięki przetwornikowi obrazu Exmor CMOS typu 1,0 cala o efektywnej rozdzielczości 20,2 megapiksela oraz funkcjom ręcznego wyboru ustawień, fotografowanie tym aparatem przypomina pod pewnymi względami wykonywanie zdjęć lustrzanką. Obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar o maksymalnej przysłonie F1,8 połączono z najnowszym procesorem BIONZ. W rezultacie nieduży aparat doskonale sprawdza się w słabym oświetleniu i przy fotografowaniu szybkich akcji, a rejestrowane nim zdjęcia i filmy HD wyróżniają się pięknym wyglądem oraz bogactwem szczegółów.

Imponującą możliwością aparatu kompaktowego jest wykonywanie profesjonalnie wyglądających fotografii z ostrym pierwszym planem i miękko rozmytym tłem.


Cyber-shot DSC-HX20V: europejski aparat dla podróżujących 2012-2013
Dzięki trybowi zdjęć makro z odległości od 1 cm i imponującemu, 20-krotnemu zoomowi optycznemu pozwoli utrwalić każdy ciekawy obiekt, bliski i daleki. Ale to nie koniec jego możliwości: w słabym oświetleniu i przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów wydajny optyczny stabilizator obrazu pomoże w uzyskaniu naturalnie wyglądających, ostrzejszych zdjęć z mniejszą ilością szumu. A dzięki odbiornikowi GPS i kompasowi, po powrocie do domu można prześledzić swoją podróż na elektronicznej mapie w komputerze oraz sprawdzić, w jakim kierunku były wykonywane poszczególne zdjęcia.

Idealny do noszenia ze sobą, wielofunkcyjny, oferujący duże możliwości bez pogarszania jakości obrazu. Aparat DSC-HX20V będzie doskonałym towarzyszem każdej podróży.


Zobacz także:
Decollage - fotografie poddane celowej fotoedycji
Znani ambasadorzy aparatu Olympus OM-D
Jesienne warsztaty Fujifilm w różnych miastach Polski
Nagrody EISA 2012-2013. Wyróżnienie dla 4 produktów Canon
Bezpłatne warsztaty i testy obiektywów Tamrona
Fotografie Nepalu i spotkanie z Markiem Arcimowiczem
Spotkanie informacyjne Studium Fotografii ZPAF
Kamera Samsung W350 unosi się na wodzie
Leica Street Photo. Moment jest jeden
Olympus nagrodzony za aparaty TOUGH TG-1 i OM-D
Nowy numer Underwater Photography
Wakacyjnie o fotografowaniu i podróżach w FotoGeA.com
Wyniki konkursu ''Cała Polska kocha piłkę!''
Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.402s.