Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  TERRA – 17. Festiwal Slajdów Podróżniczych – podróże na kinowym ekranie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

TERRA – 17. Festiwal Slajdów Podróżniczych – podróże na kinowym ekranie
Dodał: Przemysław Imieliński 19.10.2017
Już dziś warto zarezerwować grudniowy weekend na kolejną siedemnastą edycję Festiwalu Slajdów Podróżniczych TERRA, która odbędzie się 2 i 3 grudnia w warszawskim Kinie Wisła.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Przez dwa dni Festiwalu miłośnicy podróży zobaczą zdjęcia wyświetlanie na wielkim ekranie i usłyszą pełne emocji relacje i historie podróżników, reporterów i fotografów.W programie: odkrywanie południa Indii, reporterski rok w Ameryce Łacińskiej, podróże po mało znanej Afryce Środkowej, rowerowa ekspedycja przez zimową Grenlandię, piesze przejście przez Izrael, zjawiskowe zdjęcia z gór Polski, pełna emocji opowieść o Gambii, rowerowe wyprawy przez afgański i tadżycki Pamir.

Ameryka Łacińska, fot. Maja Hawranek i Szymon Opryszek


Gośćmi Festiwalu będą Maja Hawranek i Szymon Opryszek – reporterzy i specjaliści od Ameryki Łacińskiej, Mariusz Jachimczuk – fotograf zafascynowany ludźmi i przyrodą, Jakub Rybicki – fotograf i zimowy jeździec rowerowy, Łukasz Supergan specjalizujący się w długodystansowych pieszych wędrówkach, Dominik Skurzak – fotoreporter i znawca Afryki, Karol Nienartowicz – uznany fotograf górski oraz Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik – autorzy świetnego bloga podróżniczego Los Wiaheros.

Indie Południowe, fot. Andrzej Mazurkiewicz


Organizatorami wydarzenia są Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, organizatorzy i przewodnicy wypraw trekkingowych w Himalaje, prekursorzy profesjonalnych pokazów slajdów podróżniczych w Polsce.

Afryka Środkowa, fot. Mariusz Jachimczuk


O Festiwalu
Festiwal TERRA, odbywający się od 2001 roku w pierwszy weekend grudnia w Warszawie, to przegląd staranie wybranych, profesjonalnych pokazów slajdów z różnych zakątków świata.

Grenlandia, fot. Jakub Rybicki
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.09s.