Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  TERRA – 17. Festiwal Slajdów Podróżniczych – podróże na kinowym ekranie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Obiektywy typu zoom o rekordowo wysokiej jasności f/2 można spotkać wyłącznie w obrębie E-Systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

TERRA – 17. Festiwal Slajdów Podróżniczych – podróże na kinowym ekranie
Dodał: Przemysław Imieliński 19.10.2017
Już dziś warto zarezerwować grudniowy weekend na kolejną siedemnastą edycję Festiwalu Slajdów Podróżniczych TERRA, która odbędzie się 2 i 3 grudnia w warszawskim Kinie Wisła.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Przez dwa dni Festiwalu miłośnicy podróży zobaczą zdjęcia wyświetlanie na wielkim ekranie i usłyszą pełne emocji relacje i historie podróżników, reporterów i fotografów.W programie: odkrywanie południa Indii, reporterski rok w Ameryce Łacińskiej, podróże po mało znanej Afryce Środkowej, rowerowa ekspedycja przez zimową Grenlandię, piesze przejście przez Izrael, zjawiskowe zdjęcia z gór Polski, pełna emocji opowieść o Gambii, rowerowe wyprawy przez afgański i tadżycki Pamir.

Ameryka Łacińska, fot. Maja Hawranek i Szymon Opryszek


Gośćmi Festiwalu będą Maja Hawranek i Szymon Opryszek – reporterzy i specjaliści od Ameryki Łacińskiej, Mariusz Jachimczuk – fotograf zafascynowany ludźmi i przyrodą, Jakub Rybicki – fotograf i zimowy jeździec rowerowy, Łukasz Supergan specjalizujący się w długodystansowych pieszych wędrówkach, Dominik Skurzak – fotoreporter i znawca Afryki, Karol Nienartowicz – uznany fotograf górski oraz Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik – autorzy świetnego bloga podróżniczego Los Wiaheros.

Indie Południowe, fot. Andrzej Mazurkiewicz


Organizatorami wydarzenia są Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie, organizatorzy i przewodnicy wypraw trekkingowych w Himalaje, prekursorzy profesjonalnych pokazów slajdów podróżniczych w Polsce.

Afryka Środkowa, fot. Mariusz Jachimczuk


O Festiwalu
Festiwal TERRA, odbywający się od 2001 roku w pierwszy weekend grudnia w Warszawie, to przegląd staranie wybranych, profesjonalnych pokazów slajdów z różnych zakątków świata.

Grenlandia, fot. Jakub Rybicki
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.522s.