Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Rusza konkurs Adobe Design Achievement Awards 2013


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Obiektywy typu zoom o rekordowo wysokiej jasności f/2 można spotkać wyłącznie w obrębie E-Systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Rusza konkurs Adobe Design Achievement Awards 2013
Dodał: Alina Plata 22.02.2013
Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do 13-stej edycji konkursu Adobe Design Achievement Awards (ADAA) adresowanego do studentów z całego świata, zajmujących się projektowaniem graficznym, fotografią, ilustracjami, animacją, filmem cyfrowym, programowaniem i grafiką komputerową.


Firma Adobe rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń do 13-stej edycji konkursu Adobe Design Achievement Awards (ADAA) adresowanego do najbardziej utalentowanych studentów z całego świata, zajmujących się projektowaniem graficznym, fotografią, ilustracjami, animacją, filmem cyfrowym, programowaniem oraz grafiką komputerową. Wśród ubiegłorocznych uczestników nie zabrakło zdolnych studentów z Polski. Jeden z nich, Piotr Szkałuba został laureatem w kategorii Opakowania.
 
Konkurs Adobe Design Achievement Awards daje szansę na szybszy rozwój kariery najlepszym studentom uniwersytetów i innych instytucji edukacyjnych z całego świata. W ramach ADAA studenci mogą rywalizować w dwunastu kategoriach m.in. “Animacja” czy “Projektowanie i tworzenie gier”, a złożone projekty pozwolą im na zaprezentowanie swojego talentu przed międzynarodowym gronem ekspertów w dziedzinie projektowania. Zgłaszane do konkursu prace muszą być wykonane za pomocą oprogramowania Adobe. Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch oddzielnych sesjach konkursowych: do 12 kwietnia oraz do 21 czerwca, co zapewni uczestnikom większą elastyczność w zgłaszaniu swoich prac.W tegorocznej, trzynastej edycji ADAA, wprowadzono nowe kategorie konkursowe: „Projektowanie infografik”, „Elektroniczna publikacja treści”, „Projektowanie dźwiękowe”, „Edycja i postprodukcja”. Nowością jest także możliwość złożenia aż 3 prac w każdej z dwunastu dostępnych kategorii konkursu.
Finaliści konkursu zostaną ogłoszeni we wrześniu 2013, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach ADAA w listopadzie 2013. Zwycięzcy ADAA otrzymają nagrodę pieniężną oraz 2-letnie członkostwo w usłudze Creative Cloud. Creative Cloud oferuje dostęp do wszystkich aplikacji Adobe oraz dodatkowych narzędzi i usług. W ramach usługi użytkownik otrzymuje także 20GB przestrzeni dyskowej w chmurze na swoje pliki. Zwycięzca Grand Prix dodatkowo zostanie objęty programem mentorskim przez jednego z profesjonalistów branży kreatywnej. Po raz piaty przy organizacji konkursu ADAA Adobe współpracuje z organizacją Icograda (International Council of Graphic Design Associations).
Prace laureatów, finalistów oraz zdobywców Grand Prix ze wszystkich edycji konkursu dostępne są do obejrzenia w Galerii ADAA. Więcej informacji o zasadach i terminach nadsyłania prac oraz o dostępnych kategoriach znajduje się na stronie www.adobeawards.com.
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.384s.