Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Quadralite 800 Powerpack – zasilacz plenerowy dla lamp studyjnych


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszą cyfrową lustrzanką, która umożliwiała swobodny podgląd fotografowanej sceny w każdych warunkach był Olympus E-330?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Quadralite 800 Powerpack – zasilacz plenerowy dla lamp studyjnych
Dodał: Przemysław Imieliński 29.01.2015
Wyłączny dystrybutor produktów marki Quantuum w Polsce, firma Next77, informuje o rozszerzeniu oferty przenośnego zasilacza studyjnych lamp błyskowych. Jest to zasilacz akumulatorowy o wysokich parametrach technicznych, świetnej ergonomii obsługi i o dużej pojemności. Idealnie się nadaje do zasilania lamp studyjnych w plenerze, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Quantuum Quadralite 800 zapewnia stabilny dopływ energii elektrycznej do lamp i spełnia wysokie wymagania, jakim musi sprostać urządzenie współpracujące z nowoczesnymi lampami błyskowymi. Może zasilać lampy światła ciągłego i inne urządzenia elektryczne. Quantuum Quadralite 800 Powerpack to urządzenie mogące zasilić jednocześnie kilka lamp błyskowych w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki temu można swobodnie planować sesje w najróżniejszych, ciekawych sceneriach stanowiących tło dla zdjęć. Akumulator jest na tyle wydajny, że nawet po podłączeniu lamp o łącznej mocy 2000 Ws wystarczy energii na wykonanie około 150 błysków pełną mocą.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Tak duży zapas mocy i wysoka wydajność urządzenia sprawiają, że prędkość ładowania lamp tylko nieznacznie spada w porównaniu do zasilania prądem z sieci elektrycznej. Gwarantuje to pełny komfort pracy. Quadralite 800 Powerpack pozwala obsłużyć lampy błyskowe o łącznej maksymalnej mocy błysku 5000 Ws.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Zasilacz wyposażony jest w szeroki i poręczny uchwyt oraz standardowy pokrowiec, dzięki któremu można go wygodnie transportować. Urządzenie składa się z dwóch modułów: inwertera i akumulatora, co daje możliwość szybkiej podmiany wyczerpanego akumulatora na nowy. Oprócz tego, w razie potrzeby, urządzenie może korzystać z zewnętrznego akumulatora, np. samochodowego.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Quadralite 800 Powerpack zapewnia zasilanie prądem przemiennym o pełnej, sinusoidalnej charakterystyce napięcia. Ma to znaczenie podczas pracy z lampami błyskowymi i może być z powodzeniem używany do zasilania komputerów, monitorów i innych urządzeń elektronicznych przydatnych w pracy fotografa i filmowca. Moduł inwertera ma trzy gniazda wyjściowe AC 220–240 V/50Hz i trzy porty USB, które mogą być wykorzystane do zasilania np. telefonu lub ładowarki aparatów fotograficznych, a także lamp światła ciągłego. Na przykład, urządzenie jest w stanie skutecznie zasilić jedną lampę o mocy 100W przez ok. 80 minut.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack – widok z góry
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.721s.