Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Quadralite 800 Powerpack – zasilacz plenerowy dla lamp studyjnych


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Quadralite 800 Powerpack – zasilacz plenerowy dla lamp studyjnych
Dodał: Przemysław Imieliński 29.01.2015
Wyłączny dystrybutor produktów marki Quantuum w Polsce, firma Next77, informuje o rozszerzeniu oferty przenośnego zasilacza studyjnych lamp błyskowych. Jest to zasilacz akumulatorowy o wysokich parametrach technicznych, świetnej ergonomii obsługi i o dużej pojemności. Idealnie się nadaje do zasilania lamp studyjnych w plenerze, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Quantuum Quadralite 800 zapewnia stabilny dopływ energii elektrycznej do lamp i spełnia wysokie wymagania, jakim musi sprostać urządzenie współpracujące z nowoczesnymi lampami błyskowymi. Może zasilać lampy światła ciągłego i inne urządzenia elektryczne. Quantuum Quadralite 800 Powerpack to urządzenie mogące zasilić jednocześnie kilka lamp błyskowych w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej. Dzięki temu można swobodnie planować sesje w najróżniejszych, ciekawych sceneriach stanowiących tło dla zdjęć. Akumulator jest na tyle wydajny, że nawet po podłączeniu lamp o łącznej mocy 2000 Ws wystarczy energii na wykonanie około 150 błysków pełną mocą.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Tak duży zapas mocy i wysoka wydajność urządzenia sprawiają, że prędkość ładowania lamp tylko nieznacznie spada w porównaniu do zasilania prądem z sieci elektrycznej. Gwarantuje to pełny komfort pracy. Quadralite 800 Powerpack pozwala obsłużyć lampy błyskowe o łącznej maksymalnej mocy błysku 5000 Ws.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Zasilacz wyposażony jest w szeroki i poręczny uchwyt oraz standardowy pokrowiec, dzięki któremu można go wygodnie transportować. Urządzenie składa się z dwóch modułów: inwertera i akumulatora, co daje możliwość szybkiej podmiany wyczerpanego akumulatora na nowy. Oprócz tego, w razie potrzeby, urządzenie może korzystać z zewnętrznego akumulatora, np. samochodowego.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack


Quadralite 800 Powerpack zapewnia zasilanie prądem przemiennym o pełnej, sinusoidalnej charakterystyce napięcia. Ma to znaczenie podczas pracy z lampami błyskowymi i może być z powodzeniem używany do zasilania komputerów, monitorów i innych urządzeń elektronicznych przydatnych w pracy fotografa i filmowca. Moduł inwertera ma trzy gniazda wyjściowe AC 220–240 V/50Hz i trzy porty USB, które mogą być wykorzystane do zasilania np. telefonu lub ładowarki aparatów fotograficznych, a także lamp światła ciągłego. Na przykład, urządzenie jest w stanie skutecznie zasilić jedną lampę o mocy 100W przez ok. 80 minut.

Zasilacz Quantuum Quadralite 800 Powerpack – widok z góry
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.895s.