Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Premiera urządzeń do wydruku zdjęć od Canon


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera urządzeń do wydruku zdjęć od Canon
Dodał: Błażej Organisty 18.08.2015
Firma Canon zaprezentowała dziś trzy nowe urządzenia wielofunkcyjne dla użytkowników domowych. PIXMA MG5750, MG6850 i MG7750 oferują rozbudowane funkcje łączności, w tym dostęp do chmury czy Wi-Fi, a także nową technologię odpowiedzialną za wysokiej jakości wydruki. Urządzenia mają ułatwiać drukowanie zdjęć i dzielenie się nimi.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nowe urządzenia oferują funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a także z łatwością integrują się z różnymi aplikacjami i usługami w chmurze. Są kompatybilne z popularnymi serwisami społecznościowymi czy biznesowymi, takimi jak Instagram i Slideshare, co rozszerza zakres możliwości w zakresie drukowania. Za pośrednictwem funkcji PIXMA Cloud Link użytkownik zyskuje dostęp do tych serwisów z poziomu ekranu dotykowego urządzenia, co eliminuje konieczność korzystania z komputera czy innego zewnętrznego urządzenia.

MG5750


Modele PIXMA MG5750, MG6850 i MG7750 ułatwiają dostęp i dają możliwość bezpośredniego drukowania z popularnych serwisów w chmurze, takich jak GoogleDrive, Dropbox, Evernote i OneDrive. Co więcej, pozwalają przesyłać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do Microsoft OneNoteTM .

MG6850


Nowe urządzenia oferują funkcje Canon PIXMA Cloud Link Scan i Remote Print. Dzięki nim, dokument i zdjęcie można zeskanować na jednym urządzeniu, a następnie za pośrednictwem chmury wydrukować na innym, zlokalizowanym gdzie indziej. Można na przykład zaskoczyć bliskich zlecając wydruk rodzinnej fotografii na ich urządzeniu PIXMA lub będąc w domu wydrukować dokumenty na urządzeniu, które znajduje się w biurze.

MG6850


Użytkownicy domowi, którym zależy na ograniczeniu zużycia energii elektrycznej mogą korzystać z funkcji Auto Power On/Off, która aktywuje się, gdy plik do wydruku jest wysyłany z serwisu w chmurze.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.629s.