Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Premiera projektora BenQ W3000


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera projektora BenQ W3000
Dodał: Błażej Organisty 25.11.2015
BenQ wprowadza na rynek projektor W3000 o jasności 2000 ANSI lumenów i kontraście 15 000:1 wyposażony w rozwiązanie CinematicColor i CinemaMaster Video+.


Dwa 10W głośniki umieszczono w komorach rezonansowych co w połączeniu z systemem CinemaMaster Audio+ pozwala dowolne pomieszczenie zmienić w salę projekcyjną mogącą zadowolić najbardziej nawet wymagających kinomanów.

BenQ W3000


Projektor wyposażono w bardzo wysokiej jakości obiektyw ze szkła o niskim współczynniku rozpraszania i krótkiej ogniskowej, pozwalającej uzyskać obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) z odległości 2,5 m od ekranu.

CinemaMaster Video+
CinemaMaster Video+ to przede wszystkim cztery funkcje podnoszące jakość projekcji i wierność kolorów: Motion Enhancer, Color Enhancer, Pixel Enhancer i Flesh Tone.

BenQ W3000


Motion Enhancer to funkcja upłynniania ruchu przez interpolację międzyklatkową obrazu. Color Enhancer pozwala uzyskać bardziej nasycone, żywe kolory. Pixel Enhancer to funkcja rozpoznawania oraz zwększania kontrastu krawędzi obiektów i tła co prowadzi do wyostrzania obrazu. Funkcja Flesh Tone umożliwia uzyskanie bardziej nasyconych i naturalnych odcieni różnych karnacji skóry.

BenQ W3000


Rec. 709 i 6-elementowe koło kolorów
Rec. 709 przestrzeń kolorów i standard cyfrowej transmisji kolorów HDTV od 1990 roku używany w produkcji i post produkcji filmowej i telewizyjnej i implementowany jest w urządzeniach prezentacyjnych – monitorach, telewizorach i projektorach. Implementacja Rec. 709 w BenQ W3000 gwarantuje uzyskanie obrazu zgodnego z zamierzeniami jego twórcy z zachowaniem pełnej wierności barwnej. Dodatkową gwarancją jakości obrazu jest nowe, 6-elementowe (RGBRGB) koło kolorów obracające się z 6-krotną szybkością.

Swoboda instalacji
Funkcje przesuwania obiektywu (lens shift) w poziomie i w pionie oraz cyfrowej korekcji geometrii obrazu w pionie i poziomie (Keyston 2D), a także zoom optyczny 1,6:1 zapewniają elastyczność instalacji projektora – uzyskanie poprawnej geometrii obrazu bez zachowania prostopadłości osi obiektywu do ekranu.

BenQ W3000


Obraz o przekątnej 254 cm (100 cali) uzyskać można z odległości 2,5 m projektora od ekranu. Dodatkowy, opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD pozwala pozbyć się zawsze kłopotliwych kabli.

SmartEco
Tryb SmartEco to rozwiązanie automatycznie dostosowujące jasność lampy do wyświetlanej treści – tak by zoptymalizować jakość obrazu i pobór mocy. Pozwala to zmniejszyć koszty prądu i wydłuża żywotność lampy do 4000 godzin pracy.

Parametry BenQ W3000: benq.pl
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.393s.