Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Premiera Panasonic Lumix DMC–FZ300


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aparat Olympus E-3 wyposażony jest w 11-polowy autofokus, który w momencie premiery był najczulszym tego typu układem zastosowanym w tej klasie lustrzanek cyfrowych?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Premiera Panasonic Lumix DMC–FZ300
Dodał: Błażej Organisty 16.07.2015
Firma Panasonic zaprezentowała dziś aparat Lumix DMC-FZ300 – najnowszy model kompaktowego aparatu fotograficznego z serii FZ z funkcją superzoomu. Aparat Lumix DMC-FZ300 z obiektywem Leica DC i przysłoną F2,8 w zakresie zoomu 25–600 mm dzięki obudowie odpornej na zachlapanie i kurz umożliwia rejestrowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowo wprowadzone w aparacie rozwiązania firmy Panasonic w zakresie fotografii i wideofilmowania w rozdzielczości 4K – w tym funkcja 4K Photo – wyróżniają nowy model od poprzedników.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Obiektyw Leica DC 25–600 mm w aparacie Lumix DMC-FZ300 umożliwia uzyskanie większego przybliżenia, a przysłona F2,8 gwarantuje fantastyczną jakość zarówno ujęć panoramicznych, jak i zdjęć konkretnych obiektów fotografowanych z oddali. Dzięki szerokiemu zakresowi zoomu oraz najnowszej 5‑osiowej technologii Hybrid O.I.S + (optyczna stabilizacja obrazu) aparat DMC-FZ300 umożliwia uzyskiwanie wyraźnych zdjęć niemal w każdej sytuacji, nawet przy fotografowaniu ptaków w koronach drzew czy dzieci bawiących się w morzu.

Panasonic Lumix DMC–FZ300


Szybki autofokus (Light Speed AF) aparatu hybrydowego sprawia, że fotografowi nie umknie żadna ważna scena, a nowa technologia Depth From Defocus (DFD), polegająca na obliczaniu odległości od obiektu na podstawie dwóch obrazów z różnym poziomem ostrości, jeszcze bardziej skraca czas ustawiania tego parametru.

Technologia 4K
Wideo 4K ma czterokrotnie większą rozdzielczość w porównaniu z tradycyjnym formatem Full HD, co oznacza niezwykle wyraźny, a tym samym zaskakująco realistyczny obraz. Funkcja 4K Photo w aparacie DMC-FZ300 otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości, które całkowicie zmieniają sposób fotografowania. W trybach 4K Pre-Burst, 4K Burst i 4K Burst Start&Stop można z pełną kontrolą i precyzją wyodrębnić 8‑megapikselowy kadr z nagrania wideo 4K, a więc najlepsze ujęcie z zarejestrowanego materiału – na przykład ptaka w locie lub rybę wyskakującą z wody.

Panasonic Lumix DMC–FZ300


Czułość matrycy
Lumix DMC-FZ300 jest wyposażony w 12‑megapikselowa matryca MOS i nowy procesor obrazu Venus Engine. Zakres ISO od 100 do 6400 pozwala uzyskać znakomity efekt za każdym razem, nawet w ciemnym lesie lub po zmroku.

Panasonic Lumix DMC–FZ300
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.383s.