Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Pakiet z Photoshopem CC i Lightroomem 5 ponownie w atrakcyjnej cenie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus, jako pierwszy na świecie producent lustrzanek cyfrowych, zastosował profilaktykę w zakresie ochrony zdjęć przed brzydkimi plamami, będącymi śladem obecności kurzu na matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Pakiet z Photoshopem CC i Lightroomem 5 ponownie w atrakcyjnej cenie
Dodał: Przemysław Imieliński 04.02.2014
Wygląda na to, że podejrzenia znawców tematu zaczynają się sprawdzać: ubiegłoroczna promocja "Adobe Creative Cloud dla fotografów" okazała się na tyle dużym sukcesem, że firma Adobe zdecydowała się na powtórzenie akcji. Tym razem pakietem zawierającym atrakcyjne oprogramowanie i usługi dodatkowe w atrakcyjnym abonamencie może się cieszyć każdy, kto wykupi subskrypcję przed końcem marca.


W ramach programu Adobe Creative Cloud dla fotografów wszyscy chętni (nie jest wymagane dysponowanie żadną wcześniejszą wersją Photoshopa - nie jest to więc oferta typu upgrade) mogą uzyskać dostęp do pakietu składającego się z programów Photoshop CC i Lightroom 5 (wraz ze wszystkimi aktualizacjami, jakie pojawią się w czasie subskrypcji), przestrzenią magazynową o pojemności 20 gigabajtów w tzw. chmurze (umożliwia składowanie i udostępnianie plików oraz ułatwia współpracę z innymi użytkownikami usługi Creative Cloud) oraz usługi Behance ProSite. Unikalność oferty polega na atrakcyjnej cenie pakietu (miesięczna subskrypcja przy zakupie planu rocznego wynosi 12,29 EUR) oraz gwarancji możliwości przedłużenia abonamentu w niezmienionej cenie. Jedynym warunkiem jest wykupienie planu do dnia 31 marca 2014 roku.
 

Adobe Photoshop CC

Z oferty można skorzystać za pośrednictwem sklepu Adobe.com lub zamawiając ją telefonicznie. Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dostępne są pod adresem creative.adobe.com.

Zobacz także:
Nikon ViewNX w wersji 2.9.0
Kolejna edycja akcji zimowej Nikona ''Jestem na stoku''
Zarabiaj na zdjęciach z Fotbox.com
Aktualizacja Adobe Photoshop CC: nowe funkcje w nowym roku

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Wszystkie kolory wiosny

Poczujcie w sobie wiosnę, wykorzystajcie coraz dłuższe dni i pokażcie nam jak w Waszych obiektywach wygląda najbardziej radosna pora roku. Czekamy na zdjęcia!
Wszystkie kolory wiosny
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.04.2018]
Autor:
Katarzyna Kaleta
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.34s.