Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Oprogramowanie  >  Pakiet z Photoshopem CC i Lightroomem 5 ponownie w atrakcyjnej cenie


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 jest w chwili obecnej jedynym modelem aparatu łączącym w sobie mechanizmy mechanicznej stabilizacji matrycy, ochrony przed kurzem, Live View oraz obrotowego wyświetlacza LCD?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Pakiet z Photoshopem CC i Lightroomem 5 ponownie w atrakcyjnej cenie
Dodał: Przemysław Imieliński 04.02.2014
Wygląda na to, że podejrzenia znawców tematu zaczynają się sprawdzać: ubiegłoroczna promocja "Adobe Creative Cloud dla fotografów" okazała się na tyle dużym sukcesem, że firma Adobe zdecydowała się na powtórzenie akcji. Tym razem pakietem zawierającym atrakcyjne oprogramowanie i usługi dodatkowe w atrakcyjnym abonamencie może się cieszyć każdy, kto wykupi subskrypcję przed końcem marca.


W ramach programu Adobe Creative Cloud dla fotografów wszyscy chętni (nie jest wymagane dysponowanie żadną wcześniejszą wersją Photoshopa - nie jest to więc oferta typu upgrade) mogą uzyskać dostęp do pakietu składającego się z programów Photoshop CC i Lightroom 5 (wraz ze wszystkimi aktualizacjami, jakie pojawią się w czasie subskrypcji), przestrzenią magazynową o pojemności 20 gigabajtów w tzw. chmurze (umożliwia składowanie i udostępnianie plików oraz ułatwia współpracę z innymi użytkownikami usługi Creative Cloud) oraz usługi Behance ProSite. Unikalność oferty polega na atrakcyjnej cenie pakietu (miesięczna subskrypcja przy zakupie planu rocznego wynosi 12,29 EUR) oraz gwarancji możliwości przedłużenia abonamentu w niezmienionej cenie. Jedynym warunkiem jest wykupienie planu do dnia 31 marca 2014 roku.
 

Adobe Photoshop CC

Z oferty można skorzystać za pośrednictwem sklepu Adobe.com lub zamawiając ją telefonicznie. Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dostępne są pod adresem creative.adobe.com.

Zobacz także:
Nikon ViewNX w wersji 2.9.0
Kolejna edycja akcji zimowej Nikona ''Jestem na stoku''
Zarabiaj na zdjęciach z Fotbox.com
Aktualizacja Adobe Photoshop CC: nowe funkcje w nowym roku

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.38s.