Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  PowerShot S110 i SELPHY CP900 - bezprzewodowy wydruk zdjęć bezpośrednio z aparatu


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze lustrzanki cyfrowe Nikona, opracowane we współpracy z firmą Fujifilm (E2/E2s/E2N/E2Ns/E3), pozbawione były efektu pozornego wydłużenia ogniskowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

PowerShot S110 i SELPHY CP900 - bezprzewodowy wydruk zdjęć bezpośrednio z aparatu
Dodał: Stanisław Kuras 17.09.2012
Canon prezentuje aparat kompaktowy PowerShot S110 i drukarkę SELPHY CP900 - dwa nowe urządzenia, które doskonale ze sobą współdziałają.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

PowerShot S110 to najnowszy model serii S, która słynie z profesjonalnych aparatów, oferujących najlepsze parametry w kompaktowej obudowie. Miłośnikom fotografowania daje on pełną kontrolę oraz znakomitą jakość obrazu. PowerShot S110 to niewielki aparat o ogromnych możliwościach, wyposażony w Wi-Fi, dzięki któremu użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami w trybie online lub za pośrednictwem innych urządzeń bezprzewodowych. Nowy dotykowy ekran sprawia, że zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów Full HD niezwykle łatwo jest skupić się na obiekcie, natomiast dostęp do usług GPS w smartfonach pozwala na dodawanie do zdjęć informacji o lokalizacji.

PowerShot S110 z szerokokątnym obiektywem i 5-krotnym zoomem optycznym, zapewnia doskonałe rezultaty nawet w słabym świetle.

Drukowanie materiałów wysokiej jakości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki nowej SELPHY CP900. Ta przenośna drukarka pozwala na bezprzewodowy wydruk zdjęć bezpośrednio z takich urządzeń jak: aparaty cyfrowe, smartfony, tablety i komputery. Oferując stylowy i kompaktowy design, SELPHY CP900 pozwala użytkownikom z łatwością drukować ulubione zdjęcia w domu lub podczas wizyty u znajomych.

PowerShot S110: kieszonkowy aparat dla nowoczesnego fotografa
PowerShot S110 został wyposażony w HS System i łączy nową 12,1 MP matrycę CMOS o wyjątkowej czułości z procesorem DIGIC 5, aby dostarczać doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych (do ISO 12800). HS System pozwala użytkownikom uchwycić prawdziwą atmosferę chwili nawet o zmierzchu, zachowując realizm kolorów i bogactwo detali oraz minimalizując efekt rozmycia.

Pierścień kontroli obiektywu aparatu PowerShot S110 umożliwia szybkie manualne dopasowanie różnych parametrów, takich jak wartość przysłony, czas otwarcia migawki czy zoom.

Zapewniając znakomitą elastyczność podczas fotografowania różnych obiektów, PowerShot S110 z szerokokątnym obiektywem i 5-krotnym zoomem optycznym, zapewnia doskonałe rezultaty nawet w słabym świetle, dzięki przysłonie o maksymalnej wartości f/2,0. 24mm obiektyw jest doskonały zarówno do fotografowania rozległych krajobrazów, jak i grupy przyjaciół, podczas gdy 5-krotny zoom pozwala użytkownikom na odpowiednie zbliżenie dla uzyskania pięknych portretów. Dodatkowo, technologia ZoomPlus daje możliwość zwiększenia zasięgu zoomu, pozwalając na 10-krotne powiększenie, zachowując jednocześnie ostrość oraz szczegółowość obrazu.
 
Aby przeciwdziałać rozmyciu lub poruszeniom, w aparacie PowerShot S110 zastosowano technologię, która pozwala na skuteczną redukcję drgań zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów. Inteligentny system stabilizacji obrazu automatycznie wybiera jedną z 7 opcji, która dostosowuje się do tematu zdjęć lub filmu, dzięki czemu fotografie są ostre na długich czasach otwarcia migawki, a filmy stabilne podczas nagrywania w ruchu.

W aparacie PowerShot S110 zastosowano technologię, która pozwala na skuteczną redukcję drgań zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów.

Pozostań w kontakcie
PowerShot S110 pozwala łatwo i wygodnie dzielić się obrazami za pomocą Wi-Fi , dzięki któremu aparat łączy się z szeregiem urządzeń, takich jak: smartfony, tablety i komputery. Dzięki bezpłatnej aplikacji Canon CameraWindow, która dostępna jest na smartfony i tablety, zdjęcia i filmy można natychmiast udostępnić na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i YouTube. Użytkownicy mogą przesyłać swoje ulubione zdjęcia prosto z aparatu, gdy znajdują się w miejscach z dostępem do Internetu lub drukować je bezpośrednio na urządzeniach zgodnych ze standardem PictBridge z obsługą sieci bezprzewodowych LAN, takich jak nowa SELPHY CP900.
Na kolejnej stronie więcej o bezprzewodowym drukowaniu zdjęć z aparatu.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.1s.