Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Pomysł na prezent dla dziecka - Akademia Młodego Kucharza we Wrocławiu


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Victor Hasselblad swoją karierę rozpoczął praktyką w zakładach Zeissa?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Pomysł na prezent dla dziecka - Akademia Młodego Kucharza we Wrocławiu
Dodał: Akademia Młodego Kucharza 25.04.2013
Chyba wszystkie dzieci uwielbiają gotować, a największe wesołe ''hurra!'' można usłyszeć, kiedy przepis się uda. Zajęcia kulinarne w Akademii Młodego Kucharza to trafiony pomysł na prezent dla dzieci przedszkolnych i szkolnych na Dzień Dziecka czy z okazji urodzin.


Pomysł na prezent dla dziecka
Zajęcia kulinarne w Akademii Młodego Kucharza we Wrocławiu mogą być pomysłowym PREZENTEM dla dzieci w różnym wieku. W Akademii Młodego Kucharza dzieci tworzą własne potrawy oraz poznają nowe smaki i zapachy. Rozwijają swoje umiejętności kulinarne, uczą się higieny i bezpieczeństwa w kuchni, a przede wszystkim urozmaiconego i zdrowego odżywiania. Zajęcia odbywają się w kolorowej i bezpiecznej kuchni w określonych grupach wiekowych. Pełną ofertę zajęć kulinarnych można znaleźć tutaj: www.akademiamlodegokucharza.pl

Zajęcia kulinarne w Akademii Młodego Kucharza to trafiony pomysł na prezent dla dzieci przedszkolnych i szkolnych na Dzień Dziecka czy urodziny.


Organizacja urodzin
Akademia Młodego Kucharza organizuje też niezapomniane URODZINY. Podczas przyjęcia dzieci wspólnie przygotowują ucztę dla solenizanta oraz biorą udział w różnych zabawach integrujących całą grupę. Menu na przyjęcie urodzinowe dziecko może wybrać z ciekawych propozycji, np. pizza, muffinki lub bakaliowe ciasteczka. Szczegółową ofertę urodzinową można przeczytać na stronie: www.akademiamlodegokucharza.pl

Akademia Młodego Kucharza we Wrocławiu organizuje niezapomniane przyjęcia urodzinowe formie zajęć kulinarnych przeplatanych ciekawymi zabawami zespołowymi.


Sesje fotograficzne
Ponadto w Akademii Młodego Kucharza można zrealizować ciekawą sesję fotograficzną swojego dziecka podczas urodzin czy zajęć kulinarnych. W ten sposób zamiast standardowych portretów czy zdjęć dziecka na placu zabaw i w domu, rodzice otrzymają fantastyczny cykl fotografii pociechy, która uśmiechnięta i pełna zapału tworzy wyjątkowe kompozycje kulinarne. W ramach Akademii Młodego Kucharza będzie można także zamówić oryginalne zdjęcia w stroju kucharskim i dokumentację lekcji gotowania.


Strona WWW: www.akademiamlodegokucharza.pl

Zobacz także:
Sierpniowe półkolonie kulinarno-fotograficzne we Wrocławiu
Obóz fotograficzny dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.544s.