Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Płock 3D – wystawa anaglifów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Płock 3D – wystawa anaglifów
Dodał: Alina Plata 26.11.2013
Fotografie 3D przedstawiające znane i mniej znane zakątki płocka można zobaczyć na wystawie PŁOCK 3D, organizowanej przez Płockie Towarzystwo Fotograficzne im. Aleksandra Macieszy.


Autorem zdjęć z wystawy ''Płock 3D'' jest członek Płockiego PTF Tomasz Bombała. Zdjęcia wykonane są w technice anaglifów, które podczas oglądania za pomocą specjalnych okularów dają złudzenie trójwymiaru. Technika anaglifów polega na nałożeniu na siebie dwóch zdjęć, wykonanych z niewielkim poziomym przesunięciem, odpowiadającym obrazom dla lewego i prawego oka.


Wystawa czynna w Płockim Teatrze Dramatycznym od 17 listopada do 20 grudnia w godzinach pracy teatru tj. wstęp na godzinę przed każdym spektaklem. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Zobacz także:
Nowa Zelandia – między kiwi a oposami
Street Warsaw – Nie do pary?
Lampa błyskowa Phottix z wbudowanym radiowym systemem wyzwalania lamp
Transcend debiutuje na rynku kamer samochodowych
Promocja Fujifilm "Zapanuj nad światłem"
Aparat kompaktowy Praktica luxmedia z dużym zoomem
Panasonic Lumix GX7 – firmware 1.2
Limitowana Leica X2 Gagosian
Program Canon Professional Services dostępny w Polsce
Promocja na Photoshop i Lightroom w chmurze
Sigma SD1 i SD1 Merrill – nowe oprogramowanie
Firmware dla obiektywów Sigmy pracujących z Nikonem D5300
Akt w katowickiej Galerii Szyb Wilson
Portrety wyjątkowych artystów w obiektywie Alicji Jakimów

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.166s.