Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Parasolka dla cyfraka


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Nazwa "Cztery Trzecie" nie ma nic wspólnego z proporcjami boków obrazu rejestrowanego przez matryce aparatów należących do tego systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Parasolka dla cyfraka
Dodał: Marcin Pawlak 10.01.2007
Targi CES znane są z tego, że prezentowane są na nich najprzedziwniejsze gadżety. Do tych przydatnych należy Popabrella – parasolka, chroniąca przed deszczem aparat zamocowany na statywie, a nawet trzymany ręką.Na pogodę nie mamy wpływu, jednak niekiedy po prostu musimy wykonać zdjęcia – niezależnie od tego, czy jest słoneczny dzień, czy też zacina deszcz. W takiej sytuacji z pomocą może przyjść jeden z produktów małej amerykańskiej firmy Popabrella, wytwarzającej… parasole dla aparatów. To nie żart – taka mocowana do gniazda statywowego parasolka chroni aparat bądź kamerę wideo nie tylko przed deszczem, ale i przed słońcem. W tym ostatnim zastosowaniu skutecznie zapobiega powstawaniu flary i blików spowodowanych silnym, kontrowym światłem słonecznym.

Parasolka Popabrella chroni nie tylko przed deszczem, ale i przed silnym światłem słonecznym, dzięki czemu pomaga uniknąć flary i blików.

Wyświetlacze LCD słabo spisują się przy silnym świetle słonecznym - również tu przyda się dodatkowa ochrona przed słońcem.

Większość aparatów i kamer można swobodnie trzymać w dłoni również z założoną parasolką Popabrella.

Wspomniane parasolki dostępne są w dwóch odmianach: mniejsza Popabrella przeznaczona jest dla aparatów kompaktowych i małych kamer, większa Probrella ma chronić lustrzanki i większe kamery wideo.

Do ochrony większych aparatów i kamer przeznaczona jest większa odmiana parasolki - Probrella.


Strona producenta: www.popabrella.com
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.442s.