Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowy panel BenQ


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Film małoobrazkowy 36 x 24 mm ma wymiary identyczne z taśmą filmową 35 mm?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowy panel BenQ
Dodał: Błażej Organisty 01.07.2016
W lutym br. BenQ wprowadza na polski rynek kolejny interaktywny wielkoformatowy panel LED zaprojektowany do zastosowań edukacyjnych – model RP552H o rozdzielczości 1920x1080 i jasności 350 cd/m2. Dwa 10W głośniki ułatwiają pracę z aplikacjami multimedialnymi, eliminują konieczność podłączania dodatkowych urządzeń.


Technologia IR Touch umożliwia rozpoznawanie jednoczesnego dotyku w 10 punktach ekranu z dokładnością 32 767x32 767 punktów co w praktyce umożliwia jednoczesną pracę kilku osób – co znacznie rozszerza możliwości zastosowań.

Podłączanie różnych źródeł sygnału umożliwia wiele gniazd są to m.in.: D-sub, HDMI, DVI-D, Display Port, Composite video (BNC), Component video (RCA), Audio line, RJ45, RC232 i USB Player.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy matrycę monitora pokrywa 4 mm hartowane szkło z powłoką antyodblaskową, zapewniającą dobrą widoczność obrazu nawet w bardzo intensywnie oświetlonych pomieszczeniach. Monitor ma także wbudowany czujnik oświetlenia zewnętrznego, który dostosowuje jasność ekranu do warunków zewnętrznych.

BenQ RP552H


BenQ RP552H wyposażono w pakiet rozwiązań Eye-Care wpływający na zmniejszenie zmęczenia wzroku przy długotrwałej pracy przy ekranie. Najważniejsze z nich to nowa technika podświetlania ekranu - Flicker-free –eliminująca efekt migotania przy dowolnie ustawionym poziomie jasności oraz zmniejszony poziom emisji niebieskiej składowej widma – Low Blue Light – co także zmniejsza zmęczenie wzroku. Kolejnym elementem jest antyodblaskowa powłoka ekranu zwiększająca kontrast obrazu.

Niestandardowa wersja Android OS zapewnia dostęp WPS Office, EZWrite 3.0, Media Player czy przeglądarki internetowej. Pakiet EZWrite 3.0 to zestaw interaktywnych narzędzi do prowadzenia kreatywnych zajęć edukacyjnych.

BenQ RP552H


RP552H zaprojektowano tak by bez konieczności instalowania sterowników w pełni obsługiwał Plug&Play systemu, z którym się komunikuje i dawał dostęp do wszystkich jego zasobów. Systemy obsługiwane przez panel to: Windows, Mac OS X, Linux i Chrome OS.

Strona producenta: www.benq.pl

Zobacz także:
Nowy monitor AOC
Premiera monitora Philips
Nowy panel dotykowy od BenQ
Nowy monitor od AOC
Premiera BenQ MH530
Nowy monitor AOC. Nie tylko dla graczy
Nowy monitor Philips
TIPA – Best Photo Monitor
Trzy nowości od BenQ
Nowy monitor BenQ
Nowe monitory AOC z serii Style
Premiera monitora Philips
Kolejny monitor BenQ
Premiera monitora Philips

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.784s.