Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowy BenQ dla fotografów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Film małoobrazkowy 36 x 24 mm ma wymiary identyczne z taśmą filmową 35 mm?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowy BenQ dla fotografów
Dodał: Błażej Organisty 15.12.2016
Znamy już cenę i dostępność najnowszego 31,5-calowego monitora BenQ SW320 4K UHD dedykowanego dla profesjonalnej pracy z fotografią.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

BenQ wprowadza SW320 – 31,5-calowy model wyposażony w funkcje zbliżające go do oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów.

SW320 przeznaczony jest dla fotografów oczekujących precyzyjnej reprodukcji barw oraz dużej przestrzeni roboczej. Dzięki cechom takim, jak dołączony kaptur, natywny 10-bitowy panel IPS, kalibracja sprzętowa, 99% pokrycie przestrzeni barw Adobe RGB, układ poprawiający równomierność podświetlenia matrycy oraz 14-bitowy LUT 3D wiadomo, że monitor zaprojektowano do krytycznych zastosowań w obrazowaniu cyforwym.

Nowy BenQ dla fotografów


GamutDuo pozwala użytkownikom porównywać na jednym ekranie obraz w różnych przestrzeniach barwnych. Kontroler OSD może zostać wykorzystany do przypisania przestrzeni barwnych, a dostępne przyciski pozwalają na szybkie i wygodne przełączanie między trybami wyświetlania. Wbudowany czytnik kart SD i USB 3.0 sprawiają, że SW320 to nie tylko estetycznie wyglądające narzędzie, ale również bardzo praktyczne, ułatwiając użytkownikom koncentraję na pracy twórczej.

Nowy BenQ dla fotografów


SW320 posiada matrycę o rozdzielczości 4K UHD pokrywającą 100% przestrzeni Rec 709, co znajdzie zastosowanie wśród filmowców lub fotografów zajmujących się również tworzeniem wideo.

Zwolennicy ruchomych treści docenią zaimplementowaną w monitorze funkcję HDR (High Dynamic Range), która umożliwia wyświetlanie scen o większym kontraście, dynamice, nasyceniu barw oraz jasności zbliżając znacznie obraz do otaczającej rzeczywistości.

Nowy BenQ dla fotografów
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Moich pięć udanych zdjęć

Istnieją zdjęcia, do których często wracamy. Jesteśmy z nich dumni, są świadectwem niezwykłych wydarzeń, lubimy je, są piękne lub po prostu pozwalają nam przywołać miłe wspomnienia. Pokażcie innym swoje najlepsze fotografie.
Moich pięć udanych zdjęć
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.10.2018]
Autor:
Paweł C.
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.136s.