Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowy BenQ dla fotografów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
System mechanicznej stabilizacji matrycy zastosowany w aparatach Olympus E-3 i E-510 nie powstał z myślą o fotografii cyfrowej?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowy BenQ dla fotografów
Dodał: Błażej Organisty 15.12.2016
Znamy już cenę i dostępność najnowszego 31,5-calowego monitora BenQ SW320 4K UHD dedykowanego dla profesjonalnej pracy z fotografią.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

BenQ wprowadza SW320 – 31,5-calowy model wyposażony w funkcje zbliżające go do oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów.

SW320 przeznaczony jest dla fotografów oczekujących precyzyjnej reprodukcji barw oraz dużej przestrzeni roboczej. Dzięki cechom takim, jak dołączony kaptur, natywny 10-bitowy panel IPS, kalibracja sprzętowa, 99% pokrycie przestrzeni barw Adobe RGB, układ poprawiający równomierność podświetlenia matrycy oraz 14-bitowy LUT 3D wiadomo, że monitor zaprojektowano do krytycznych zastosowań w obrazowaniu cyforwym.

Nowy BenQ dla fotografów


GamutDuo pozwala użytkownikom porównywać na jednym ekranie obraz w różnych przestrzeniach barwnych. Kontroler OSD może zostać wykorzystany do przypisania przestrzeni barwnych, a dostępne przyciski pozwalają na szybkie i wygodne przełączanie między trybami wyświetlania. Wbudowany czytnik kart SD i USB 3.0 sprawiają, że SW320 to nie tylko estetycznie wyglądające narzędzie, ale również bardzo praktyczne, ułatwiając użytkownikom koncentraję na pracy twórczej.

Nowy BenQ dla fotografów


SW320 posiada matrycę o rozdzielczości 4K UHD pokrywającą 100% przestrzeni Rec 709, co znajdzie zastosowanie wśród filmowców lub fotografów zajmujących się również tworzeniem wideo.

Zwolennicy ruchomych treści docenią zaimplementowaną w monitorze funkcję HDR (High Dynamic Range), która umożliwia wyświetlanie scen o większym kontraście, dynamice, nasyceniu barw oraz jasności zbliżając znacznie obraz do otaczającej rzeczywistości.

Nowy BenQ dla fotografów
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Migawki z podróży

Fotografowanie w podróży, to nie tylko sposób na zachowanie wspomnień, ale także poznanie innych ludzi i obcych kultur. Czekamy na wasze wakacyjne fotograficzne odkrycia – światów dalekich i tych bardzo Wam bliskich.
Migawki z podróży
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.07.2018]
Autor:
Wojciech Domagała
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.089s.