Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowy BenQ dla fotografów


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Nowy BenQ dla fotografów
Dodał: Błażej Organisty 15.12.2016
Znamy już cenę i dostępność najnowszego 31,5-calowego monitora BenQ SW320 4K UHD dedykowanego dla profesjonalnej pracy z fotografią.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

BenQ wprowadza SW320 – 31,5-calowy model wyposażony w funkcje zbliżające go do oczekiwań najbardziej wymagających profesjonalistów.

SW320 przeznaczony jest dla fotografów oczekujących precyzyjnej reprodukcji barw oraz dużej przestrzeni roboczej. Dzięki cechom takim, jak dołączony kaptur, natywny 10-bitowy panel IPS, kalibracja sprzętowa, 99% pokrycie przestrzeni barw Adobe RGB, układ poprawiający równomierność podświetlenia matrycy oraz 14-bitowy LUT 3D wiadomo, że monitor zaprojektowano do krytycznych zastosowań w obrazowaniu cyforwym.

Nowy BenQ dla fotografów


GamutDuo pozwala użytkownikom porównywać na jednym ekranie obraz w różnych przestrzeniach barwnych. Kontroler OSD może zostać wykorzystany do przypisania przestrzeni barwnych, a dostępne przyciski pozwalają na szybkie i wygodne przełączanie między trybami wyświetlania. Wbudowany czytnik kart SD i USB 3.0 sprawiają, że SW320 to nie tylko estetycznie wyglądające narzędzie, ale również bardzo praktyczne, ułatwiając użytkownikom koncentraję na pracy twórczej.

Nowy BenQ dla fotografów


SW320 posiada matrycę o rozdzielczości 4K UHD pokrywającą 100% przestrzeni Rec 709, co znajdzie zastosowanie wśród filmowców lub fotografów zajmujących się również tworzeniem wideo.

Zwolennicy ruchomych treści docenią zaimplementowaną w monitorze funkcję HDR (High Dynamic Range), która umożliwia wyświetlanie scen o większym kontraście, dynamice, nasyceniu barw oraz jasności zbliżając znacznie obraz do otaczającej rzeczywistości.

Nowy BenQ dla fotografów
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Wszystkie kolory wiosny

Poczujcie w sobie wiosnę, wykorzystajcie coraz dłuższe dni i pokażcie nam jak w Waszych obiektywach wygląda najbardziej radosna pora roku. Czekamy na zdjęcia!
Wszystkie kolory wiosny
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[18.04.2018]
Autor:
Katarzyna Kaleta
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.095s.