Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowe drukarki kolorowe A4 KYOCERA MITA


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Wartość przysłony f/1.0 nie jest graniczną (najmniejszą) wartością ciągu przysłon, i że istnieją obiektywy większej jasności niż 1:1.0?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowe drukarki kolorowe A4 KYOCERA MITA
Dodał: Marcin Pawlak 01.04.2011
ARCUS S.A. wprowadził na polski rynek dwa nowe modele kolorowych drukarek laserowych A4 KYOCERA MITA: KYOCERA FS-C5150DN oraz FS-C5250DN. Urządzenia te dzięki zastosowanej w nich ekologicznej i ekonomicznej dla użytkowników technologii ECOSYS, w tym trwałym podzespołom (m.in. ceramicznym bębnom) są przyjazne dla środowiska oraz zapewniają najniższe w swojej klasie koszty eksploatacji.


Dodatkową korzyścią jest łatwość obsługi i ergonomia nowych urządzeń, która doceniona będzie w szczególności w biurach, w których brakuje wolnego miejsca. Obydwa modele dostarczane są z oprogramowaniem umożliwiającym monitorowanie i kontrolowanie drukarek oraz mfp Kyocera ECOSYS. Wszystkie powyższe cechy potwierdzają ich przydatność w każdej organizacji.
 
Ochrona środowiska była jednym z ważniejszych czynników branych pod uwagę podczas projektowania modeli FS-C5150DN oraz FS-C5250DN. W porównaniu z poprzednimi urządzeniami, dzięki unowocześnieniu napędu bębna oraz elementów transportujących papier zredukowano w nich poziom emitowanego hałasu. Ograniczono także do minimum emisję ozonu oraz znacząco obniżono pobór prądu, co potwierdzają wyniki badań TEC. Dzięki wprowadzonym zmianom drukarki FS-C5150DN oraz FS-C5250DN mogą być instalowane w bliskim otoczeniu stanowisk pracy, bez narażenia użytkowników na wytwarzany hałas oraz emisję ozonu.

Kyocera FS-C5250DN

Sterownik KX zastosowany do zarządzania FS-C5150DN i FS-C5250DN umożliwia konfigurowanie wydruków w zależności od używanych aplikacji i polityki drukowania ustalonej w organizacji. W przypadku wydruku mejla z programu pocztowego może to być np. druk monochromatyczny z wykorzystaniem druku dwustronnego. Istotną funkcjonalnością służącą do efektywnego zarządzania wydatkami związanymi z eksploatacją nowych drukarek Kyocera jest możliwość przypisania użytkownikom do 100 kodów umożliwiających przypisanie kosztów druku do poszczególnych osób i działów.


Ostatnią cechą drukarek Kyocera FS-C5150DN i FS-C5250DN, na którą warto zwrócić uwagę jest wysoka jakość druku. W połączeniu z niskimi kosztami eksploatacjami oraz zaletami opisanymi powyżej nowe modele drukarek Kyocera są idealnym wyborem dla organizacji każdej wielkości.

Strona producenta: www.kyocera.pl
Strona dystrybutora: www.arcus.pl

Zobacz także:
Opóźnienia w dostawie obiektywów Tamron
Niezwykłe krajobrazy – niezwykłe warsztaty
Carl Zeiss zapowiada nowe mocowania obiektywów kinematograficznych Compact Prime CP.2
BenQ GL2440HM – monitor full HD LED
Prezentacje 3D/360° PRODUKTÓW w internecie - SZKOLENIE
Firmware 1.0.9 dla Canona EOS 60D
Toshiba STOR.E STEEL S i STOR.E ALU 2S teraz w wersji do 2TB
Dwa nowe showroomy prezentujące plotery i drukarki
Prezentacje aparatów Fujifilm w różnych miastach Polski
Simp-Q - mobilne studia fotografii bezcieniowej
Wiosenny kurs ABC fotografowania w ZPAF

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.827s.