Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowa kolekcja toreb Manfrotto


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowa kolekcja toreb Manfrotto
Dodał: Błażej Organisty 11.08.2015
Firma Manfrotto - światowy lider w dziedzinie akcesoriów fotograficznych przedstawia nową kolekcję toreb serii NX Bag Collection, adresowanych dla początkujących i zaawansowanych entuzjastów fotografii, szukających stylowej i wszechstronnej torby do codziennego użytku.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Użytkownik może wybierać spośród nowej kolekcji toreb zaprojektowanych, tak aby pomieścić najpopularniejsze typy aparatów, w tym aparaty segmentu kompaktowych aparatów systemowych, czyli popularnych “bezlusterkowców”. Manfrotto starannie zaprojektowało każdą torbę, aby spełniała maksymalną ochronę dla użytkowanego sprzętu dzięki systemowi Manfrotto Protection. Na kolekcję toreb serii NX składa się dziewięć modeli obejmujących różne potrzeby użytkowników, od małych toreb, sakwy, torby na plecy, torby typu sling, torby messenger, aż po wygodny wszechstronny plecak.

Plecak NX
W plecaku zmieści się aparat i akcesoria, które są dobrze zabezpieczone wewnątrz wkładu ochronnego systemu Manfrotto Protection. W razie potrzeby wkład ochronny możemy wyciągnąć, a sprzęt jest dobrze zabezpieczony przed przypadkowym uszkodzeniem. Wewnątrz plecaka znajduje się szereg kieszeni i przegródek na rzeczy osobiste.

Manfrotto NX


Jest też miejsce na laptop i mini statyw. Dodatkowo znajduje się specjalna komora z systemem zewnętrznego mocowania statywu. Plecak wielkością spełnia wymogi podręcznego bagażu kabinowego, co sprawia, że to idealny wybór dla miłośników fotografii poszukujących praktycznej i stylowej torby na rzeczy osobiste i swój aparat do codziennego fotografowania.

Torba NX Sling
Torba NX Sling jest idealnym kompromisem między komfortem, jaki daje plecak i wygody torby na ramię. NX Sling posiada wewnętrzny wyjmowalny wkład na lustrzankę aparat, ale również pomieści laptopa w specjalnie wyściełanej kieszeni.

Manfrotto NX


Torba posiada możliwość zamocowania statywu, co jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy pasjonują się fotografią i chcą uchwycić najbardziej kreatywne pomysły i doskonale kadrować zdjęcia przy pomocy statywu.

Torba NX Bodyback
Torba NX Bodypack to zupełna nowość wśród toreb Manfrotto. Mała i praktyczna torba specjalnie adresowana do użytkowników kompaktowych aparatów systemowych, czyli popularnych “bezlusterkowców”.

Manfrotto NX


Posiada wymienny wewnętrzny wkład na aparat oraz miejsce na rzeczy osobiste. Torbę można nosić na plecach, a w razie potrzeby w łatwy sposób, poprzez przesunięcie torby, uzyskać dostęp do potrzebnych rzeczy.

Torba NX Messenger
Torby typu Messenger to najnowszy trend Manfrotto, gdzie potrzebujemy pomieścić aparat, laptopa i mieć wiele kieszeni na rzeczy osobiste.

Manfrotto NX


W torbie NX Messenger laptop mieści się w specjalnej kieszeni, która odpowiednio go zabezpieczy, a aparat możemy umieścić w wewnętrznym wkładzie, który w razie potrzeby możemy wyjąć i aparat pozostanie odpowiednio ochroni przed uszkodzeniem.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.131s.