Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowa drukarka dla fotografów od Canon


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Obiektywy typu zoom o rekordowo wysokiej jasności f/2 można spotkać wyłącznie w obrębie E-Systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowa drukarka dla fotografów od Canon
Dodał: Błażej Organisty 22.10.2015
Canon imagePROGRAF PRO-1000 to nowa, profesjonalna drukarka fotograficzna, zaprojektowaną z myślą o zawodowych fotografach, projektantach, grafikach i szkołach artystycznych. Została ona wyposażona w system 12 atramentów pigmentowych oraz nową 1,28-calową głowicę drukującą i nowy mechanizm przetwarzania. Dzięki temu imagePROGRAF PRO-1000 produkuje zdjęcia w formacie do A2 z prędkością ok. 6 minut.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Nowa funkcja Crystal-fidelity zapewnia, że zdjęcia zrobione aparatami Canon serii EOS zostaną wydrukowane z dużą precyzją. Dodatkowo, rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej i obsługa serwisów w chmurze dają użytkownikom ogromne możliwości druku bezpośrednio z szerokiej gamy zewnętrznych urządzeń czy aplikacji online.

Jakość wydruków
Urządzenie imagePROGRAF PRO-1000 zostało wyposażone w system 12 atramentów pigmentowych, który oferuje rozszerzoną gamę kolorów i tym samym bardzo wysoką jakość. Nowa seria atramentów LUCIA PRO obejmuje fotograficzny czarny, matowy czarny, szary i fotograficzny szary. W połączeniu ze specjalistycznym tuszem Chroma Optimizer zapewnia to wysokiej jakości wydruki monochromatyczne ze zwiększoną gęstością czerni i jednolitym połyskiem. imagePROGRAF PRO-1000 oferuje także wydruki o płynnej gradacji kolorów, zmniejszonej ziarnistości i bez tzw. efektu bronzingu.

Canon imagePROGRAF PRO-1000


Wykorzystując nowy system przetwarzania obrazu L-COA PRO, drukarka zapewnia właściwy balans i odpowiednią kompozycję atramentów, a także precyzyjne nanoszenie tuszu na papier. imagePROGRAF PRO-1000 obsługuje zdjęcia o rozdzielczości 1200 ppi, wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników aparatów cyfrowych, które oferują matryce z coraz większą liczbą pikseli. Dzięki temu, otrzymywane wydruki są jeszcze bardziej szczegółowe.

Canon imagePROGRAF PRO-1000


Użytkownicy drukarki będą mogli wybierać spośród 17 profili ICC obejmujących różne typy nośników Canon, w tym podłoża błyszczące, półbłyszczące i matowe. Dzięki temu, dopasowanie papieru do konkretnych potrzeb będzie jeszcze łatwiejsze. Drukarka obsługuje również papier cięty w formacie A2, co pozwoli na tworzenie wydruków w formacie do 17”.

Canon imagePROGRAF PRO-1000
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.083s.