Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowa Action Cam od Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Dla potrzeb misji wahadłowca Discovery (STS-48) powstała specjalna, cyfrowa wersja analogowego Nikona F4?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nowa Action Cam od Sony
Dodał: Błażej Organisty 05.09.2016
Sony przedstawiła na targach IFA 2016 kompaktową kamerę Action Cam 4K ze stabilizatorem Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS) działającym także w trybie 4K i przy dużej szybkości klatek.

« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty kamery Action Cam 4K FDR-X3000R wykorzystującej wszystkie osiągnięcia technologiczne Sony z dziedziny przetwarzania obrazu, w tym szereg rozwiązań niedostępnych dotąd dla użytkowników kamer typu POV. Wśród nich wyróżnia się opatentowana technologia Sony B.O.SS, zapożyczona z zaawansowanych kamer Sony Handycam i po raz pierwszy zaadaptowana do pracy w rodzinie Action Cam.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Wprowadzenie stabilizatora obrazu B.O.SS dostosowuje nową kamerę do zmieniających się zastosowań i sposobów jej użycia. System ten radykalnie zmniejsza ryzyko nagrania zamazanego lub skaczącego obrazu i pozwala użytkownikowi skoncentrować się na wykonywanym zajęciu, bez martwienia się o jakość filmu.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Dzięki bogatej ofercie dodatkowych akcesoriów kamerę FDR-X3000R można zamontować na rowerze, samochodzie lub trzymać w ręce – w każdym przypadku uzyskując wyraźnie lepszy efekt stabilizacji niż przy nagrywaniu poprzednimi modelami. Stabilizator obrazu jest w stanie skompensować nawet silne drgania kamery i działa w trybach 4K oraz dużej szybkości klatek.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Uzupełnienie nowej kamery stanowi nowy, dostarczany w zestawie pilot Sony z funkcją podglądu na żywo – o około 30% mniejszy od swojego poprzednika. Dzięki adapterowi mocowania, pilot może być montowany na różnych akcesoriach, na przykład na sprzedawanym oddzielnie uchwycie do kierownicy roweru (VCT-HM2). Można go także nosić jak opaskę na rękę lub stosować z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak uchwyt do zdjęć z ręki (VCT-STG1), czy nowa klamra na palec. Pilot pozwala użytkownikowi zdalnie sterować takimi funkcjami kamery, jak zasilanie czy włączanie/zatrzymywanie nagrywania.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R
« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.088s.