Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Nowa Action Cam od Sony


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Znany film Tima Burtona, Gnijąca panna młoda (Corpse bride), nakręcony został cyfrową lustrzanką?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Nowa Action Cam od Sony
Dodał: Błażej Organisty 05.09.2016
Sony przedstawiła na targach IFA 2016 kompaktową kamerę Action Cam 4K ze stabilizatorem Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS) działającym także w trybie 4K i przy dużej szybkości klatek.

« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty kamery Action Cam 4K FDR-X3000R wykorzystującej wszystkie osiągnięcia technologiczne Sony z dziedziny przetwarzania obrazu, w tym szereg rozwiązań niedostępnych dotąd dla użytkowników kamer typu POV. Wśród nich wyróżnia się opatentowana technologia Sony B.O.SS, zapożyczona z zaawansowanych kamer Sony Handycam i po raz pierwszy zaadaptowana do pracy w rodzinie Action Cam.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Wprowadzenie stabilizatora obrazu B.O.SS dostosowuje nową kamerę do zmieniających się zastosowań i sposobów jej użycia. System ten radykalnie zmniejsza ryzyko nagrania zamazanego lub skaczącego obrazu i pozwala użytkownikowi skoncentrować się na wykonywanym zajęciu, bez martwienia się o jakość filmu.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Dzięki bogatej ofercie dodatkowych akcesoriów kamerę FDR-X3000R można zamontować na rowerze, samochodzie lub trzymać w ręce – w każdym przypadku uzyskując wyraźnie lepszy efekt stabilizacji niż przy nagrywaniu poprzednimi modelami. Stabilizator obrazu jest w stanie skompensować nawet silne drgania kamery i działa w trybach 4K oraz dużej szybkości klatek.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R


Uzupełnienie nowej kamery stanowi nowy, dostarczany w zestawie pilot Sony z funkcją podglądu na żywo – o około 30% mniejszy od swojego poprzednika. Dzięki adapterowi mocowania, pilot może być montowany na różnych akcesoriach, na przykład na sprzedawanym oddzielnie uchwycie do kierownicy roweru (VCT-HM2). Można go także nosić jak opaskę na rękę lub stosować z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak uchwyt do zdjęć z ręki (VCT-STG1), czy nowa klamra na palec. Pilot pozwala użytkownikowi zdalnie sterować takimi funkcjami kamery, jak zasilanie czy włączanie/zatrzymywanie nagrywania.

Sony Action Cam 4K FDR-X3000R
« poprzednia strona 1|2|3 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Bliscy i nieznajomi w obiektywie

Czasami udany portret potrafi powiedzieć niemal wszystko o charakterze, osobowości lub emocjach bohatera zdjęcia. Spróbujcie pokazać w ten sposób zarówno bliskich, jak i nieznajomych wykorzystując najrozmaitsze techniki fotograficzne.
Bliscy i nieznajomi w obiektywie
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[16.03.2018]
Autor:
Emilia Lechowicz
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.745s.