Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Nikon, Canon, Sigma i Sony nagrodzone przez EISA


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Aby w aparatach Canon PowerShot sprawdzić, jaka wersja firmware'u jest obecna w aparacie, należy przygotować sobie odpowiednią kartę pamięci?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nikon, Canon, Sigma i Sony nagrodzone przez EISA
Dodał: Błażej Organisty 17.08.2015
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych przyznało nagrody i wyróżnienia za najlepsze produkty fotograficzne w Europie w roku 2015-2016.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Stowarzyszenie EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych corocznie nominuje najlepsze produkty z różnych kategorii sprzętu audiowizualnego, jaki pojawił się na rynku europejskim w ciągu minionych 12 miesięcy. Wyróżnia przy tym te produkty, które zyskują uznanie entuzjastów i profesjonalistów poszukujących urządzeń wysokiej jakości, wyposażonych w kreatywne funkcje. Zdobywca nagrody wyłaniany jest przez zespoły ekspertów, w których skład wchodzi ponad 50 przedstawicieli czołowych czasopism poświęconych fotografii, filmowi, tematyce audio, systemom kina domowego i elektronice mobilnej z ponad 22 krajów Europy.

Dwa obiektywy marki Sigma otrzymały tegoroczne nagrody EISA: obiektyw Sigma A 24 mm f/1,4 DG HSM został wyróżniony w kategorii Obiektyw DSLR, natomiast Sigma C 15-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM nie miał sobie równych w kategorii Teleobiektyw DSLR.

Sigma A 24 mm f1,4 DG HSM


Sigma C 15-600 mm f5-6,3 DG OS HSM


Sony alfa 7 II został nagrodzony w kategorii Europejski profesjonalny systemowy aparat kompaktowy roku, Sony Cyber-shot DSC-HX90/V w kategorii Europejski podróżny aparat kompaktowy, natomiast Sony FE 90 mm F2,8 Macro G OSS w klasyfikacji Europejskich obiektywów do systemowych aparatów kompaktowych.

Sony alfa 7 II


Sony Cyber-shot DSC-HX90V


Sony FE 90 mm F2,8 Macro G OSS
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.472s.