Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Nikon, Canon, Sigma i Sony nagrodzone przez EISA


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Założenia standardu Cztery Trzecie nakładają konstruktorom szczególne ograniczenia na dowolność konstrukcji obiektywów systemowych, dzięki którym nawet obiektywy szerokokątne umożliwiają uzyskanie poprawnego obrazu w każdym miejscu matrycy?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nikon, Canon, Sigma i Sony nagrodzone przez EISA
Dodał: Błażej Organisty 17.08.2015
Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych przyznało nagrody i wyróżnienia za najlepsze produkty fotograficzne w Europie w roku 2015-2016.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Stowarzyszenie EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych corocznie nominuje najlepsze produkty z różnych kategorii sprzętu audiowizualnego, jaki pojawił się na rynku europejskim w ciągu minionych 12 miesięcy. Wyróżnia przy tym te produkty, które zyskują uznanie entuzjastów i profesjonalistów poszukujących urządzeń wysokiej jakości, wyposażonych w kreatywne funkcje. Zdobywca nagrody wyłaniany jest przez zespoły ekspertów, w których skład wchodzi ponad 50 przedstawicieli czołowych czasopism poświęconych fotografii, filmowi, tematyce audio, systemom kina domowego i elektronice mobilnej z ponad 22 krajów Europy.

Dwa obiektywy marki Sigma otrzymały tegoroczne nagrody EISA: obiektyw Sigma A 24 mm f/1,4 DG HSM został wyróżniony w kategorii Obiektyw DSLR, natomiast Sigma C 15-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM nie miał sobie równych w kategorii Teleobiektyw DSLR.

Sigma A 24 mm f1,4 DG HSM


Sigma C 15-600 mm f5-6,3 DG OS HSM


Sony alfa 7 II został nagrodzony w kategorii Europejski profesjonalny systemowy aparat kompaktowy roku, Sony Cyber-shot DSC-HX90/V w kategorii Europejski podróżny aparat kompaktowy, natomiast Sony FE 90 mm F2,8 Macro G OSS w klasyfikacji Europejskich obiektywów do systemowych aparatów kompaktowych.

Sony alfa 7 II


Sony Cyber-shot DSC-HX90V


Sony FE 90 mm F2,8 Macro G OSS
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.811s.