Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Nagrody "CES Innovations Design and Engineering Awards 2008"


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Nagrody "CES Innovations Design and Engineering Awards 2008"
Dodał: Przemysław Imieliński 21.12.2007
Od 11 lat niezależne grono inżynierów, projektantów i przedstawicieli prasy branżowej dokonuje oceny najnowszych produktów zgłoszonych do nagrody CES Innovations Design and Engineering Awards. Wśród nich wybiera te najlepsze, najbardziej efektowne i nowatorskie.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Tegoroczne produkty, uhonorowane za innowacyjność, są zapowiedzią tego, co będzie można zobaczyć na targach Consumer Electronics Show 2008, które odbędą się w dniach 7-10 stycznia 2008 roku w Las Vegas. Organizatorem tej największej na świecie imprezy poświęconej elektronice użytkowej jest Consumer Electronics Association (CEA).

Produkty wyróżnione za innowację w dziedzinie fotografii cyfrowej
Tytuł "Best of Innovations" otrzymała wodoodporna kamera SANYO Xacti E1, będąca połączeniem 6-megapikselowego aparatu cyfrowego i kamery video.

Sanyo Xacti E1

Ramka do zdjęć Wi-Fi firmy D-Link stworzona dla uprzyjemnienia domowej rozrywki, pozwalająca użytkownikom oglądać zdjęcia i filmy w dowolnym miejscu domu, zarówno z zasobów internetu, jak i pamięci USB.

Hybrydowa kamera Blu-ray DZBD7HA firmy Hitachi nagrywa i zachowuje obrazy w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli zarówno na 8-centymetrowych dyskach Blu-ray, jak i na twardym dysku o pojemności 30 GB.

Hitachi DZ-BD7H

Aparat cyfrowy KODAK EASYSHARE V1253 z obiektywem o zmiennej ogniskowej ma tryb zapisu zdjęć w rozdzielczości HD o proporcjach boków 16:9. Możliwy jest również zapis filmów o takich proporcjach ekranu i rozdzielczości 720p z częstotliwością 30 kl./s.

Kodak EasyShare V1253

Kamera HD HDC-SD5 HD Panasonic najmniejsza i najlżejsza kamera 3CCD HD. Nagrywa wysokiej jakości filmy na kartę pamięci SD.

Panasonic HDC-SD5 HD

Kamera internetowa SPC1300nc Philips, odtwarzająca obraz z szybkością 90 kl./s, wyposażona w technologię Pixel Plus 2, funkcję Digital Natural Motion oraz dwa cyfrowe mikrofony kierunkowe, tworząc niezrównany zestaw do doskonałej komunikacji przez Internet.

Philips SPC1300nc
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.18s.