Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Monitor Samsung dopasuje się do odbiorcy


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Zaprezentowany w 2003 roku Olympus E-1 był pierwszą lustrzanką należącą do systemu Cztery Trzecie – zaprojektowanego od podstaw w pełni cyfrowego standardu SLR?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Monitor Samsung dopasuje się do odbiorcy
Dodał: Błażej Organisty 03.07.2015
Firma Samsung wprowadza na polski rynek ekrany Smart z technologią Audience Measurement, dzięki której monitory oprócz funkcji wyświetlania treści promocyjnych potrafią mierzyć ruch przed ekranem.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Rozpoznawanie ruchu umożliwiają zainstalowane kamery, które monitorują ile i jakie konkretnie osoby są zainteresowane wyświetlanymi na monitorze treściami, a także dopasowują te treści do określonego odbiorcy w czasie rzeczywistym.

Monitor Samsung Smart


Digital Signage to obecnie jedna z najbardziej nowoczesnych form promocji w sprzedaży bezpośredniej. Składają się na nią nośniki oraz oprogramowanie umożliwiające tworzenie, publikowanie i zarządzanie treściami wizualnymi w przestrzeni publicznej. Coraz częściej i z dużym powodzeniem zastępuje ono plakaty, tablice informacyjne, ulotki i standardowe reklamy. Rozwijając segment Digital Signage firma Samsung wprowadza na rynek nowe monitory Smart z technologią Audience Measurement.

Reklamuj swoją fotografię i sprzęt
Samsung Audience Measurement to technologia, którą można instalować na ekranach LFD marki Samsung. Opiera się ona na wbudowanych systemach wewnętrznego monitoringu, które mierzą ruch przed monitorem. Dzięki zainstalowanej kamerze można sprawdzić, ile i jakie osoby są zainteresowane wyświetlanymi na ekranie treściami. W efekcie pozwala to dokładniej dopasować je do klientów, dostosowując przekaz do takich parametrów jak np. płeć. Dzięki temu właściciele monitorów otrzymują możliwość pozycjonowania treści promocyjnych z wyjątkową dokładnością.

Monitor Samsung Smart


Technologie Audience Measurment istnieją już na rynku od kliku lat, jednak nie są powszechnie stosowane ze względu na bardzo wysokie koszty inwestycji. Mając to względzie firma Samsung zadbała o to by jej system był szeroko dostępny w przystępnej cenie. Ponadto cały system jest skalowalny, tzn. decydując się na zakup monitora i systemu MagicInfo do zarządzania treścią klient może dodatkowo, w miarę swoich potrzeb dokupić kamerę, która posiada odpowiednie oprogramowanie i licencję. Korzystanie z systemu jest bardzo proste i intuicyjne, a sam proces instalacji wyjątkowo szybki – wynosi od 2 do 3 godzin – mówi Paweł Zaworski, Business Development Manager w firmie Samsung.

Technologia Samsung
Audience Measurement rozpoznaje przechodzących koło ekranu ludzi już z odległości 5 metrów. Oprócz wcześniej wspomnianych informacji o płci oraz liczbie osób, które miały kontakt z treścią wyświetlaną na monitorze, kamery zapisują również, ile czasu trwał kontakt z tą treścią. Kamera może analizować powyższe dane w ujęciu godzinowym, dniowym, tygodniowym oraz miesięcznym. Wszystkie dane są zapisywane na serwerze MagicInfo.

Monitor Samsung Smart
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.113s.