Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Magazyn "Nikon pro" po raz kolejny międzynarodową publikacją roku


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Do pierwszych aparatów dalmierzowych Canona (o nazwie Hansa Kwanon) w latach 1934–46 obiektywy produkował Nippon Kōgaku Kōgyō K.K. – czyli dzisiejszy Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Magazyn "Nikon pro" po raz kolejny międzynarodową publikacją roku
Dodał: Przemysław Imieliński 22.12.2006
Stowarzyszenie Agencji Wydawniczych (APA – Association of Publishing Agencies) trzeci rok z rzędu postanowiło wyróżnić magazyn "Nikon pro" tytułem "Międzynarodowa publikacja roku". "Nikon pro" to ukazujący się trzy razy w roku magazyn skierowany do profesjonalnych fotografów, który wydawany jest w 27 krajach w czterech wersjach językowych.


Dokonując wyboru, jury zwróciło uwagę zarówno na walory estetyczne wydawnictwa, jak i na jego wartość informacyjną. Uzasadniając swoją decyzję, członkowie stowarzyszenia podkreślili wyjątkową umiejętność łączenia w niezwykle ujmujący sposób prezentacji unikatowych zdjęć i szczegółowych informacji technicznych na temat oferowanych produktów.


Magzyn "Nikon pro" został stworzony po to, by informować swoich międzynarodowych czytelników o tym, w jaki sposób wybierać sprzęt i korzystać z niego, by wykonywać zachwycające zdjęcia. Prezentowane w magazynie oszałamiające ujęcia światowej sławy fotografów pracujących na sprzęcie Nikona mają stanowić wizytówkę możliwości oferowanych produktów i przekonywać klientów do inwestowania swoich pieniędzy w jakość. Celem, jaki stawia sobie magazyn "Nikon pro" jest także budowanie pozytywnego wizerunku marki Nikon, która ma być kojarzona z wieloletnią tradycją projektowania aparatów, innowacyjnością, fotografią profesjonalną i artystyczną oraz po prostu z przyjemnością czerpaną z robienia zdjęć.


Wydaje się, że idea przyświecająca wydawcy odpowiada również czytelnikom magazynu. W ostatniej corocznej ankiecie 85% z nich uznało publikację "Nikon pro" za niezwykle przydatne źródło informacji, a dla 77% z nich jest ona sposobem na to, by być na bieżąco z nowymi technologiami.
 
Pozostaje mieć nadzieję, że – wraz z systematycznym dojrzewaniem naszego rynku – także polscy użytkownicy sprzętu Nikona będą mogli wkrótce korzystać z zalet tego wydawnictwa.

Strona APA – Association of Publishing Agencies: www.apa.co.uk
Strona Nikon pro: www.nikonpro.com
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.331s.