Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Luna dla dzieci


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Jedną z postaci greckiego Kościoła Prawosławnego jest Święty Nikon?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Luna dla dzieci
Dodał: Błażej Organisty 06.05.2016
Kino Luna zaprasza wyjątkowo nie w czwartek, a w sobotę na specjalną edycję slajdów o podróżowaniu z dziećmi. Będzie to wydarzenie skierowane do aktywnych rodzin mające na celu przybliżyć widzom odległe zakątki świata oraz zainspirować do wspólnych podróży.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Na specjalną edycję spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie” organizatorzy zapraszają w sobotę, 7 maja, w godzinach od 11.00 do 16.00. Goście obejrzą pokazy slajdów o podróżowaniu z dziećmi.

Slajdy w Lunie


Cykl rozpocznie pokaz dla dzieci pt.: „Afryka – śladami Stasia i Nel”. Przez Czarny Ląd przejeżdża się szlakiem, który ponad 100 lat temu przemierzyli bohaterowie powieści Henryka Sienkiewicza „W pustynie i w puszczy”. Podczas podróży czeka wiele przygód – rejs statkiem po Nilu, przejazd pociągiem przez pustynię Nubijską, przeprawy ciężarówkami przez afrykańskie bezdroża oraz pełne dzikich zwierząt safari.

Slajdy w Lunie


O godzinie 12.00 rozpoczną się pokazy o podróżowaniu z dziećmi. Anna i Marcin Szymczakowie z pięcioletnią Igą zabiorą widzów w podróż na słoneczne Zakaukazie. Goście będą wędrować po zielonych dolinach Tuszetii i śnieżnych graniach Swanetii, odwiedzą czarnomorski kurort Batumi oraz słynącą z produkcji wina Kachetię. Podróżnicy na każdym kroku spotykali się z ogromną gościnnością zwykłych Gruzinów.

Slajdy w Lunie


Małgorzata i Marcin Złomski oraz ich czteroletnia córka Zosia i dwuletni syn Leon przeżyli niezwykłą przygodę w krainie trolli, skrzatów i gnomów. Norwegia i Szwecja zachwyciły ich ostatnimi dziewiczymi terenami w Europie. Rodzina znalazła tam słynne fiordy, największe na kontynencie lodowce, bezkresne płaskowyże, surową tundrę, potężne wodospady, rwące, górskie rzeki.

Slajdy w Lunie
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.152s.