Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Luna dla dzieci


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze zdjęcie zostało naświetlone nie na celuloidowym, ani nawet szklanym negatywie, lecz na płytce cynkowej pokrytej… asfaltem syryjskim?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Luna dla dzieci
Dodał: Błażej Organisty 06.05.2016
Kino Luna zaprasza wyjątkowo nie w czwartek, a w sobotę na specjalną edycję slajdów o podróżowaniu z dziećmi. Będzie to wydarzenie skierowane do aktywnych rodzin mające na celu przybliżyć widzom odległe zakątki świata oraz zainspirować do wspólnych podróży.

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Na specjalną edycję spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie” organizatorzy zapraszają w sobotę, 7 maja, w godzinach od 11.00 do 16.00. Goście obejrzą pokazy slajdów o podróżowaniu z dziećmi.

Slajdy w Lunie


Cykl rozpocznie pokaz dla dzieci pt.: „Afryka – śladami Stasia i Nel”. Przez Czarny Ląd przejeżdża się szlakiem, który ponad 100 lat temu przemierzyli bohaterowie powieści Henryka Sienkiewicza „W pustynie i w puszczy”. Podczas podróży czeka wiele przygód – rejs statkiem po Nilu, przejazd pociągiem przez pustynię Nubijską, przeprawy ciężarówkami przez afrykańskie bezdroża oraz pełne dzikich zwierząt safari.

Slajdy w Lunie


O godzinie 12.00 rozpoczną się pokazy o podróżowaniu z dziećmi. Anna i Marcin Szymczakowie z pięcioletnią Igą zabiorą widzów w podróż na słoneczne Zakaukazie. Goście będą wędrować po zielonych dolinach Tuszetii i śnieżnych graniach Swanetii, odwiedzą czarnomorski kurort Batumi oraz słynącą z produkcji wina Kachetię. Podróżnicy na każdym kroku spotykali się z ogromną gościnnością zwykłych Gruzinów.

Slajdy w Lunie


Małgorzata i Marcin Złomski oraz ich czteroletnia córka Zosia i dwuletni syn Leon przeżyli niezwykłą przygodę w krainie trolli, skrzatów i gnomów. Norwegia i Szwecja zachwyciły ich ostatnimi dziewiczymi terenami w Europie. Rodzina znalazła tam słynne fiordy, największe na kontynencie lodowce, bezkresne płaskowyże, surową tundrę, potężne wodospady, rwące, górskie rzeki.

Slajdy w Lunie
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.705s.