Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Już dziś rusza krakowski ArtBuzz!


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwszy aparat wykonujący zdjęcia barwne dzięki separacji światła na składowe RGB powstał już w 1904 roku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Już dziś rusza krakowski ArtBuzz!
Dodał: Błażej Organisty 22.05.2015
ArtBuzz to krakowski festiwal branży kreatywnej, w trakcie którego uznani specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi. Warsztaty i prelekcje organizowane w ramach wydarzenia są zawsze bezpłatne. Tematyka dotychczasowych edycji ArtBuzza dotyczyła głównie grafiki cyfrowej, w tym roku będzie również mowa o fotografii, filmie i dźwięku.


Szósty ArtBuzz potrwa od 22 do 24 maja włącznie. Pierwszy dzień Festiwalu, piątek, poświęcony będzie warsztatom – uczestnictwo w nich będzie wymagać wcześniejszej darmowej rejestracji. Z kolei wstęp na sobotnie i niedzielne prelekcje będzie całkowicie wolny. ArtBuzzowe wydarzenia odbędą się w budynku Centrum Dydaktyki AGH. Uwieńczeniem Festiwalu będzie spotkanie, podczas którego każdy będzie mógł porozmawiać z prelegentami.

Szósta edycja ArtBuzz


Swój udział w ArtBuzzie w charakterze prelegentów potwierdzili już m. in. Jarosław Wieczorkiewicz, (fotograf, twórca Aurum Light Studio), Michał Dziekan (ilustrator i character designer, freelancer), Konrad Czernik (Lead Artist w firmie Techland), Artur Sadłos (Art Director w firmie Platige Image), Agnieszka Kumuda, inżynier architekt oraz grafik komputerowy), Robert Kalfas (specjalista od cut-outowej animacji postaci w firmie Studio Pigeon) i Michał Tylka (pracownik Studio Pigeon, producent brand produkcji video). Tematyka prowadzonych przez prelegentów warsztatów oraz
prelekcji będzie bardzo zróżnicowana: od perspektyw młodych twórców w Polsce i poza nią, aż po projektowanie systemu obsługi pasażera.

Organizatorem ArtBuzza jest SKN MediaFrame działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Tegoroczny Festiwal stanowi integralną część krakowskiego Geek Weeku.

ArtBuzz #6 swoim honorowym patronatem objęli Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, JM Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej prof. dr. hab. inż. Tadeusz Słomka oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa. Ponadto Festiwal objęło partnerstwem Miasto Kraków. Patronat medialny: Fotografuj.pl.

Więcej informacji: www.facebook.com

Zobacz także:
Papier w obiegu, czyli pierwsza wymiana foto-papierów.
Dominik Łoziński wraz z Picture Workshop potępia okrucieństwo wobec kobiet
Darmowe szkolenie dla osób, które pasję fotografowania chcą przekuć na pieniądze
Wernisaż wystawy Black White
Najlepsze okładkowe zdjęcie roku!
Wernisaż wystawy Emulsja
Wystawa Barwy Ruin 1947
Warsztaty ArtBuzz w Krakowie
Warsztaty Szkół Artystycznych ROE
Warsztaty fotografii w Zabrzu

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.046s.