Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Iomega EZ Media and Backup Center – duża pojemność oraz łatwy sposób archiwizacji i współdzielenia danych


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Zaprezentowany w 2003 roku Olympus E-1 był pierwszą lustrzanką należącą do systemu Cztery Trzecie – zaprojektowanego od podstaw w pełni cyfrowego standardu SLR?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Iomega EZ Media and Backup Center – duża pojemność oraz łatwy sposób archiwizacji i współdzielenia danych
Dodał: Przemysław Imieliński 16.07.2012
Nowa jednodyskowa pamięć NAS pozwala bezpiecznie archiwizować i udostępniać zdjęcia zarówno w sieci lokalnej, jak i przez internet. Model EZ Media dostępny będzie w wersjach o pojemności 1 TB, 2 TB i 3 TB odpowiednio w cenie: 179 euro, 229 euro i 319 euro.


Iomega Corporation, będąca własnością EMC (NYSE:EMC), lider innowacji w zakresie przechowywania danych, prezentuje nowy jednodyskowy NAS do zastosowań w domowych sieciach – Iomega EZ Media & Backup Center. Z pomocą Iomega EZ Media & Backup Center można łatwo archiwizować i współdzielić pliki danych, zdjęcia, wideo
i muzykę pomiędzy komputerami podłączonymi do domowej sieci oraz dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi za pomocą Iomega Personal Cloud oraz mobilnych aplikacji Iomega Link dla Apple iOS (dostępnych bezpłatnie do pobrania z Internetu).

Iomega EZ Media and Backup Center


Uruchamianie i funkcje
Instalacja urządzenia składa się z kilku prostych czynności i nie wymaga dysku CD. Iomega EZ Media & Backup Center wykorzystuje wbudowany serwer UPnP AV Media Server (z certyfikatem DLNA) i serwer iTunes, dzięki czemu multimedialne treści mogą być łatwo współdzielone pomiędzy komputerami i innymi cyfrowymi urządzeniami, takimi jak konsole do gier, cyfrowe ramki do zdjęć czy telewizory sieciowe. Użytkownicy z łatwością mogą wysyłać pliki na portale typu Facebook, YouTube czy Flickr, a także korzystać z funkcji Iomega Active Folders tworząc spersonalizowane pokazy czy grupowe mailingi. Dla użytkowników komputerów Apple przygotowano mechanizmy współpracy z Time Machine. NAS współpracuje też z serwerami torrent umożliwiając pobieranie dużych plików bez konieczności korzystania z komputerów PC.


Iomega EZ Media and Backup Center


Iomega Personal Cloud
Iomega EZ Media & Backup Center wykorzystuje technologie Iomega Personal Cloud do ochrony plików zapewniając jednocześnie dostęp do nich z dowolnego miejsca na świecie. Iomega Personal Cloud zapewnia dostęp do wszystkich domowych zasobów przez Internet. Umożliwia pobieranie plików zdalnie przez Sieć oraz tworzenie bezpiecznego łącza do współdzielenia plików z rodziną i przyjaciółmi. Wszystko to bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Pojemności Iomega EZ Media & Backup Center
Iomega EZ Media & Backup Center będzie dostępny w wersjach o pojemności 1 TB, 2 TB i 3 TB odpowiednio w cenie: 179 euro, 229 euro i 319 euro.

Strona producenta: www.iomega.com

Zobacz także:
Bezpieczna pamięć USB Flash DataTraveler Locker+ G2
Szybkie karty SDHC od TRANSCEND-a teraz w wersji 32 GB
Szybkie karty pamięci XQD S od Sony
Pamięć USB w kształcie złotej karty kredytowej
Ultraszybkie karty Toshiba Exceria dostępne w Polsce
Canon uruchamia produkcję aparatów cyfrowych w Amazonii

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 2.043s.