Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Wydarzenia  >  Festiwal TERRA. Pokaz zdjęć z Bieszczad


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Fotografia w wydaniu cyfrowym nie liczy sobie – jak mogłoby się wydawać – 5 czy 10 lat, lecz istnieje już od ponad ćwierć wieku?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Festiwal TERRA. Pokaz zdjęć z Bieszczad
Dodał: Błażej Organisty 24.11.2015
Grzegorz Leśniewski i Marcin Stańczyk od 8 lat fotografują bieszczadzką przyrodę. W niedzielę 6 grudnia o godz. 11.00, w ramach 15 edycji festiwalu TERRA zaprezentują diaporamę pod tytułem: "Karpaty wschodnie - nasze wspólne dziedzictwo"

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

O 15. edycji festiwalu TERRA, którego patronem medialnym jest portal Fotografuj.pl, informowaliśmy TUTAJ.

"Karpaty wschodnie - nasze wspólne dziedzictwo"
Organizatorzy festiwalu zapraszają na autorski pokaz diaporamy Grzegorza Leśniewskiego i Marcina Stańczyka "Rezerwat Biosfery Karpaty Wschodnie - nasze wspólne dziedzictwo." Fotograficzna opowieść o jednym z najdzikszych miejsc w sercu Europy, symbolicznym końcu świata ukrytym na styku trzech państw: Polski, Słowacji i Ukrainy.

fot. Marcin Stańczyk


Autorzy spędzili ostatnich 8 lat fotografując różne aspekty bieszczadzkiej przyrody – wielkie drapieżniki, życie karpackiej puszczy, malownicze pejzaże połonin, zaginione światy krainy dolin. Wędrując po trzech stronach bieszczadzkiej granicy Grzesiek i Marcin znaleźli nie tylko dziką, nieskażoną cywilizacją przyrodę, ale również zaklęty w czasie świat ludzi wciąż żyjących w rytmie wyznaczanym przez prawa natury.

fot. Grzegorz Leśniewski


Pokaz powstał we współpracy i pod patronatem Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

fot. Grzegorz Leśniewski


Grzegorz Leśniewski
Przyrodnik z wykształcenia, ukończył studia na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi UMCS. Fotograf z zamiłowania i zawodu - od kilkunastu lat, za pomocą aparatu fotograficznego, próbuje uchwycić piękno polskiej przyrody. Jej bogatą i zróżnicowaną florę, malownicze krajobrazy gór, lasów i bagien, a w szczególności dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Od 2006 roku związany z Bieszczadami i Pogórzem Przemyskim, gdzie realizuje projekt fotografowania na wolności dużych drapieżników – wilka, rysia i niedźwiedzia – a także dokumentuje życie karpackiej puszczy.

fot. Grzegorz Leśniewski
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.139s.