Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek bez kartridży


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Pierwsze cyfrowe zdjęcie powstało ponad 30 lat temu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa
Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek bez kartridży
Dodał: Przemysław Imieliński 02.10.2017
Firma Epson wprowadza na rynek następną generację drukarek EcoTank ITS (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) o zupełnie nowej budowie. Dzięki umieszczonemu z przodu pojemnikowi na atrament i udoskonalonym butelkom modele te są jeszcze łatwiejsze w użyciu i bardziej kompaktowe.


"Tworząc system stałego zasilania w atrament, zerwaliśmy z ograniczeniami dotyczącymi drukowania. Zastosowanie w drukarkach bocznego pojemnika na tusz o bardzo dużej pojemności, do którego dołączaliśmy znaczny zapas atramentu, pozwoliło wyeliminować konieczność stosowania kartridży. Najnowsze drukarki zapewniają klientom te same korzyści, a jednocześnie są jeszcze prostsze w obsłudze i bardziej kompaktowe. Znacząco poszerzyliśmy dotychczasową ofertę, która obejmuje modele przeznaczone do domów, małych biur domowych i firm, a także urządzenia do drukowania zdjęć." – powiedział Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager w Epson.

Drukarka Epson L6170


Wszystkie drukarki EcoTank należące do najnowszej generacji (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) są łatwiejsze w użyciu i mają zupełnie nowy wygląd. Pojemnik na atrament, który wcześniej znajdował się z boku, przeniesiono na przód drukarek, dzięki czemu ich konstrukcja stała się bardziej kompaktowa. Ponadto rozwiązanie to ułatwia kontrolę, ile atramentu pozostało w urządzeniu.

Pojemniki z atramentem do drukarki Epson L6190


Podstawą zmienionej konstrukcji jest udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. W tym celu zastosowano łatwo otwierane butelki, które upraszczają wlewanie atramentu i mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie pojemnika odpowiednim kolorem.

Napełnianie drukarki Epson L4160


Urządzenia z serii EcoTank ITS pozwalają ograniczyć koszty drukowania średnio o 90% za sprawą wysoce wydajnych atramentów i pojemnika o bardzo dużej pojemności, które gwarantują wyjątkowo niski koszt druku jednej strony. Ich obsługa wymaga również mniej czasu ze względu na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Butelki z atramentem do całej kolekcji są dostępne za niewielką cenę i zapewniają długoterminowe oszczędności. Dodatkowo każdy model jest objęty rozszerzoną, trzyletnią gwarancją (zależnie od warunków umowy).

Drukarka Epson L6190


Z nowych modeli (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) można korzystać w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca dzięki obsłudze połączeń Wi-Fi i Wi-Fi Direct oraz pełnemu pakietowi opcji mobilnych do drukowania zdjęć i dokumentów z dala od komputera. Co więcej, niektóre urządzenia (L6160, L6170, L6190) obsługują sieć Ethernet i posiadają funkcję Scan-To-Cloud. Przeznaczone dla firm drukarki Premium EcoTank ITS (L6160, L6170, L6190) pozwalają na druk dokumentów w wysokiej jakości dzięki głowicom drukującym PrecisionCore i oryginalnym atramentom pigmentowym firmy Epson. Wszystkie zapewniają możliwość druku dwustronnego i mogą drukować z maksymalną szybkością 15 str./s, a wybrane modele są dodatkowo wyposażone w podajnik papieru o zwiększonej pojemności, automatyczny podajnik dokumentów i faks.

Drukarka Epson L4160


Oryginalna linia EcoTank ITS Home z bocznymi pojemnikami na atrament również została poszerzona o bardziej stylowe i kompaktowe modele (L3050, L3060, L3070). Nowe drukarki bez kartridży umożliwiają drukowanie w domu za wyjątkowo niską cenę. Modele drukarek EcoTank ITS (L3050, L3060, L3070, L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) będą dostępne od października 2017 r. w cenach sugerowanych od 740 do 1700 zł.

Strona producenta: www.epson.pl

Zobacz także:
Pokaz slajdów "Maluchem przez Azję"
Konkurs ''Moja pocztówka z wakacji'' rozstrzygnięty!
Światowy spacer fotograficzny, Pszczyna 7.10
Dwie wystawy w Galerii Bielskiej BWA
GoPro HERO6 Black – nowy standard jakości i stabilizacji obrazu
GGS Larmor Gen5 – nowa linia osłon na wyświetlacze aparatów
Dni Olympusa w Fotojokerze – testy sprzętu foto i darmowe wydruki zdjęć!
Konkurs ''Ach, jaki piękny widok...'' rozstrzygnięty!
Zwrot pieniędzy za zakup CorelDRAW Graphics Suite 2017
II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Fotografii Ojczystej
Pinnacle Studio 21 Ultimate – profesjonalna aplikacja do montażu wideo
Nowe nośniki pamięci GOODRAM IRDM z pamięciami typu pSLC
Tamron 100–400 mm F/4,5-6,3 Di VC USD – pełnoklatkowy teleobiektyw zmiennoogniskowy

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Czerń i biel ma swój wdzięk

Fotografie w odcieniach szarości podkreślają kształty i faktury przedmiotów, skupiają uwagę na relacji osób. Czekamy na Wasze niebanalne czarno-białe zdjęcia, bo "szare" nie oznacza przecież wcale "pozbawione wyrazu"...
Czerń i biel ma swój wdzięk
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[11.12.2017]
Autor:
Piotr Dobrasiak
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 0.386s.