Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Obiektywy i akcesoria  >  Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek bez kartridży


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Obiektywy typu zoom o rekordowo wysokiej jasności f/2 można spotkać wyłącznie w obrębie E-Systemu?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Epson wprowadza na rynek nową generację drukarek bez kartridży
Dodał: Przemysław Imieliński 02.10.2017
Firma Epson wprowadza na rynek następną generację drukarek EcoTank ITS (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) o zupełnie nowej budowie. Dzięki umieszczonemu z przodu pojemnikowi na atrament i udoskonalonym butelkom modele te są jeszcze łatwiejsze w użyciu i bardziej kompaktowe.


"Tworząc system stałego zasilania w atrament, zerwaliśmy z ograniczeniami dotyczącymi drukowania. Zastosowanie w drukarkach bocznego pojemnika na tusz o bardzo dużej pojemności, do którego dołączaliśmy znaczny zapas atramentu, pozwoliło wyeliminować konieczność stosowania kartridży. Najnowsze drukarki zapewniają klientom te same korzyści, a jednocześnie są jeszcze prostsze w obsłudze i bardziej kompaktowe. Znacząco poszerzyliśmy dotychczasową ofertę, która obejmuje modele przeznaczone do domów, małych biur domowych i firm, a także urządzenia do drukowania zdjęć." – powiedział Krzysztof Modrzewski, National Sales Manager w Epson.

Drukarka Epson L6170


Wszystkie drukarki EcoTank należące do najnowszej generacji (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) są łatwiejsze w użyciu i mają zupełnie nowy wygląd. Pojemnik na atrament, który wcześniej znajdował się z boku, przeniesiono na przód drukarek, dzięki czemu ich konstrukcja stała się bardziej kompaktowa. Ponadto rozwiązanie to ułatwia kontrolę, ile atramentu pozostało w urządzeniu.

Pojemniki z atramentem do drukarki Epson L6190


Podstawą zmienionej konstrukcji jest udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. W tym celu zastosowano łatwo otwierane butelki, które upraszczają wlewanie atramentu i mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie pojemnika odpowiednim kolorem.

Napełnianie drukarki Epson L4160


Urządzenia z serii EcoTank ITS pozwalają ograniczyć koszty drukowania średnio o 90% za sprawą wysoce wydajnych atramentów i pojemnika o bardzo dużej pojemności, które gwarantują wyjątkowo niski koszt druku jednej strony. Ich obsługa wymaga również mniej czasu ze względu na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Butelki z atramentem do całej kolekcji są dostępne za niewielką cenę i zapewniają długoterminowe oszczędności. Dodatkowo każdy model jest objęty rozszerzoną, trzyletnią gwarancją (zależnie od warunków umowy).

Drukarka Epson L6190


Z nowych modeli (L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) można korzystać w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca dzięki obsłudze połączeń Wi-Fi i Wi-Fi Direct oraz pełnemu pakietowi opcji mobilnych do drukowania zdjęć i dokumentów z dala od komputera. Co więcej, niektóre urządzenia (L6160, L6170, L6190) obsługują sieć Ethernet i posiadają funkcję Scan-To-Cloud. Przeznaczone dla firm drukarki Premium EcoTank ITS (L6160, L6170, L6190) pozwalają na druk dokumentów w wysokiej jakości dzięki głowicom drukującym PrecisionCore i oryginalnym atramentom pigmentowym firmy Epson. Wszystkie zapewniają możliwość druku dwustronnego i mogą drukować z maksymalną szybkością 15 str./s, a wybrane modele są dodatkowo wyposażone w podajnik papieru o zwiększonej pojemności, automatyczny podajnik dokumentów i faks.

Drukarka Epson L4160


Oryginalna linia EcoTank ITS Home z bocznymi pojemnikami na atrament również została poszerzona o bardziej stylowe i kompaktowe modele (L3050, L3060, L3070). Nowe drukarki bez kartridży umożliwiają drukowanie w domu za wyjątkowo niską cenę. Modele drukarek EcoTank ITS (L3050, L3060, L3070, L4150, L4160, L6160, L6170, L6190) będą dostępne od października 2017 r. w cenach sugerowanych od 740 do 1700 zł.

Strona producenta: www.epson.pl

Zobacz także:
Pokaz slajdów "Maluchem przez Azję"
Konkurs ''Moja pocztówka z wakacji'' rozstrzygnięty!
Światowy spacer fotograficzny, Pszczyna 7.10
Dwie wystawy w Galerii Bielskiej BWA
GoPro HERO6 Black – nowy standard jakości i stabilizacji obrazu
GGS Larmor Gen5 – nowa linia osłon na wyświetlacze aparatów
Dni Olympusa w Fotojokerze – testy sprzętu foto i darmowe wydruki zdjęć!
Konkurs ''Ach, jaki piękny widok...'' rozstrzygnięty!
Zwrot pieniędzy za zakup CorelDRAW Graphics Suite 2017
II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Fotografii Ojczystej
Pinnacle Studio 21 Ultimate – profesjonalna aplikacja do montażu wideo
Nowe nośniki pamięci GOODRAM IRDM z pamięciami typu pSLC
Tamron 100–400 mm F/4,5-6,3 Di VC USD – pełnoklatkowy teleobiektyw zmiennoogniskowy

Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.884s.