Poradnik kupującego ABC fotografii – kompozycja
Strona główna  >  Aktualności  >  Aparaty i kamery  >  Canon EOS 6D - najmniejsza i najlżejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa


Jeśli chcesz być na bieżąco z tym,
co dzieje się w świecie fotografii oraz otrzymywać informacje o nowych artykułach publikowanych w naszym serwisie, zapisz się do FOTOlettera.


Zapisz Wypisz

Porównywarka Porównywarka kompaktów Porównywarka kompaktów Porównywarka lustrzanek Porównywarka obiektywów
Czy wiesz, że ...
Olympus E-3 potrafi sterować bezprzewodowo aż dziewięcioma lampami błyskowymi jednocześnie?
Polecamy

Patagonia 2012

FotoGeA.com O fotografowaniu i podróşach

Akademia Fotoreportażu

FotoIndex

Chronoskron

Foto moon pl
 
Kurs Fotografii Warszawa

Canon EOS 6D - najmniejsza i najlżejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa
Dodał: Katarzyna Stodolska 17.09.2012
Canon EOS 6D sprawdzi się podczas podróży, w fotografii portretowej i krajobrazowej. Łączy w sobie możliwości fotografowania pełnoklatkowego i w słabym świetle z lekkim, solidnym korpusem. To pierwszy w historii model EOS z wbudowanym modułem Wi-Fi i GPS

« poprzednia strona 1|2 następna strona »

Firma Canon zapowiedziała dziś najnowszy aparat z rodziny EOS przeznaczony dla zaawansowanych pasjonatów fotografii – EOS 6D. Jest to najlżejsza na rynku cyfrowa lustrzanka wyposażona w pełnoklatkową matrycę CMOS - rozmiarem i wagą zbliżona do aparatu EOS 60D. Nowy model idealnie sprawdza się podczas podróży, w fotografii portretowej i krajobrazowej. EOS 6D rozszerza gamę pełnoklatkowych aparatów Canon i jest idealny dla wszystkich, którzy oczekują pełnej kontroli nad głębią ostrości oraz chcą maksymalnie wykorzystać zalety obiektywów szerokokątnych.

Canon EOS 6D jest idealny dla wszystkich, którzy oczekują pełnej kontroli nad głębią ostrości oraz chcą maksymalnie wykorzystać zalety obiektywów szerokokątnych.

EOS 6D łączy w sobie możliwości fotografowania pełnoklatkowego i świetne osiągi w słabym świetle z lekkim, solidnym korpusem. To pierwszy w historii model EOS z wbudowanym modułem Wi-Fi i GPS, umożliwiający wykonywanie zdjęć, a następnie oznaczanie ich informacją o lokalizacji i bezprzewodowy transfer do komputera, „chmury” lub smartfona.

Canon EOS 6D daje świetne osiągi w słabym świetle.

Niezwykłe obrazy w każdych warunkach
Wykorzystując swoje 25-letnie doświadczenie w tworzeniu systemu EOS, do aparatu EOS 6D Canon zaprojektował nową 20,2 megapikselową pełnoklatkową matrycę CMOS. Taka rozdzielczość pozwala na tworzenie wydruków wielkości plakatu lub kadrowanie bez utraty jakości. Natywny zakres ISO od 100 do 25,600 (z rozszerzeniem 50-102,400) to łatwe do uzyskania w każdych warunkach ostre, czyste i pełne szczegółów zdjęcia. Nowy 11-punktowy system AF oferuje najlepsze osiągi w słabym świetle spośród wszystkich systemów AF stworzonych przez firmę Canon do tej pory.

Canon EOS 6D z wbudowanym modułem Wi-Fi i GPS, umożliwia wykonywanie zdjęć, oznaczanie ich informacją o lokalizacji i bezprzewodowy transfer do komputera, chmury lub smartfona.

Układ pracuje od -3EV, co jest odpowiednikiem światła księżyca. Obiekty pozostają w ostrości w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych – dając swobodę fotografowania krajobrazów lub portretów przy zachowaniu naturalnej atmosfery sceny z minimalnym szumem.

Nowy grip BG-E13 dostarcza dodatkowej energii i ułatwia fotografowanie w pionie i w poziomie, a także pozwala na użycie baterii typu AA.

Na kolejnej stronie przeczytacie o funkcjach Canon EOS 6, które wspierają fotografa w jego codziennej pracy.
« poprzednia strona 1|2 następna strona »
Powrót do listy aktualności
Konkurs  Konkurs
Nocą wszystko wygląda inaczej

Pod osłoną nocy świat wygląda inaczej. Przenikają go miejskie światła, iluminacje budynków i głębia czerni. Fotografowanie przy słabym oświetleniu nie należy do najłatwiejszych, ale może przynieść fantastyczne, oryginalne efekty i wiele radości. Zabierzcie aparaty na nocną wyprawę i pokażcie, co uda Wam się uchwycić!
Nocą wszystko wygląda inaczej
 
Ostatnio dodane zdjęcie:
[30.11.2018]
Autor:
Ilona Idzikowska
 
Dodaj swoje zdjęcie
Przejdź do galerii
Poprzednie konkursy
Nagrody w konkursie

 


AKTUALNOŚCI | SPRZĘT | EDYCJA OBRAZU | TEORIA | PRAKTYKA | SZTUKA
Mapa serwisu mapa serwisu Reklama reklama Kontakt kontakt
Czas generacji: 1.188s.